Kiadják a diplomákat?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi az esélye,hogy még idén kiadják a nyelvvizsga miatg bentragadt diplomákat?

Sajnos egyedül tartom el magamat és a kezdő fozetésem siralmas főleg az infláció miatt.:(

Végre össze tudgam kuporgatni a 2.nyelvvizsga árát ,most jelentkeznék a héten. Azonban ha ki fogják adni nélküle is,akkor offolnám inkább,mielőtt éhenhalok.

Sajnos már nem is járna vissza az ára,mert nálunk 2 nyelvvizsga kell,ez lesz a 2.



2022. aug. 3. 19:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Na várjatok ... Nem úgy van ,hogy az egyetem már most ősszel dönthet arról ,hogy a most végzetteknek odaadja a diplomát nyelvvizsga nélkül ha úgy gondolja?
2022. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
21. Ez elhangzott már, de nincs róla semmi konkrét.
2022. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
#21: Nézd meg a #18 hozzászólás linkjét. Ebből teljesen egyértelmű, hogy 2024-ig nem adhatják ki az egyetemek nyevvizsga nélkül a diplomákat. Minden más csak szóbeszéd, hírlapi híresztelés. Úgyhogy senki ne áltassa magát hamis reményekkel, mert jöhet a hatalmas nagy csalódás. S akkor arról még nem is beszéltünk, hogy egészen biztosan lesznek egyetemek, amelyek 2024-től is ragaszkodni fognak a nyelvvizsgához.
2022. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
23.Az teljesen biztos, hogy csak bizonyos diplomákat adnak majd ki nyelvvizsga nélkül. Aki nívós egyetemnek tartja magát az nem engedheti meg a parttalan követelmény csökkentést.
2022. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nehez kitalalni kinek fogjak kiadni: tanarok, ovodapedagogus, egeszsegugyesek, agrar szakemberek, kvazi akikhez erdekuk fuzodik, mindenki masnak szepen beintenek majd. Nem tudom mi volt a durvabb, a szaraz nyelvvizsga amnesztia, vagy ha ez a szelektalos verzio lenne. Valoszinu az utobbi, ez ugyanis mar tenyleg olyan kettos merce, hogy felelmetes. Azokon az embereken konyorulnek akik olyan teruleten dolgoznak ahol mar mindenkit kiuldoztek kulfoldre, a tobbi szopni fog tovabb. A felsooktatas mar reg egy parade😌
2022. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
25. Ráadásul lehet, hogy az egyik egyetem bizonyos szakon megköveteli, egy másik pedig nem. Sok itt a bizonytalanság. Azt is el tudom képzelni, hogy az elvárt kredit és tan. átlagok is változnak szakonként. Sőt az ösztöndíj mértékét is ahhoz szabják, hogy nemzetgazdaságilag ők mit tartanak fontosnak.
2022. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Ohh basszus nemáár ... Előző 2 évben kiadták most nem adják ki azután 24-ben újra kiadják ha úgy döntenek ... Most minek sz*rakodni ezzel a végzett évvel ? ... :/
2022. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
#27: Az előző két évben a COVID miatt adták ki, mert a helyzet miatt fizikailag nehéz volt nyelvet tanulni és nyelvvizsgázni. A COVID veszély elmúlt, ez az indok megszűnt.
2022. aug. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Na nehogymár visszamenőleg 15 évre kiadták volna,majd mostantól majd megint kiadják és csak 2 évfolyam szívja meg? Nem hiszem hogy ilyet meg mernének tenni,ez nagyon gusztustalan húzás lenne és szerintem a tavaly/most végzettek sem hagynák annyiban a dolgot.
2022. aug. 5. 07:37
 30/34 anonim ***** válasza:
Mindent meg mernek tenni!
2022. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!