Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hivatast akarok nem munkat....

Hivatast akarok nem munkat. Remenytelen eset vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szenvedelyes alkat. Semmi irant nem vagyok olyan szenvedellyel, hogy eltudjam kepzelni akar 50 evig annak a valaminek eljek. Enelkul viszont ugy erzem soha nem talalom meg a nekem valo hivatast. Mennyivel szebb szo a hivatas, mint a munka. Regen a huseget, ugy mondtak hivseg. Talan ebbol a szobol ered. Hivatas, mint huseg es mint hit. Tudom mit keresek, csak attol tartok soha nem talalom meg. Nagyon erdekelnek a muveszetek, a szinhaz. Evekig a szinhaznak eltem, de ekkor jon a realis enem, hogy nem lehet belole megelni. Marpedig olyan dolgot szeretnek csinalni, amivel tudok csaladot alapitani es ha ugy hozza a sors magamtol fenntartani gyermekeimet. Ez is nagyon fontos, talan a legfontosabb. Irni is szeretek, tobbek ertekelik irasaimat, csak sajnos az irasoszton is eleg hunyasza. 18 eves vagyok, masok mar egyetemen (nem irigylem, mert ok sem talaltak meg azt amit kerestek, nehany kiveteltol eltekintve)en meg meg mindig orlodom. Soha nem fog ez megbekelni bennem. Realitas es szenvedelys hivatas. Koszonom a figyelmet, amennyiben tudsz kerlek segits nekem.
2010. szept. 18. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A hivatás arról szól, hogy el vagy hivatva valamire. Nem te választod, mert tetszik az adott életpálya, hanem azért, mert úgy érzed, hogy el vagy hivatva rá. El vagy hivatva orvosnak, pedagógusnak, papnak, tűzoltónak, vagy bármi másnak. Kész vagy a hivatásod miatt áldozatokat vállalni, kevés pénzért sokat dolgozni, akár 24 órás szolgálatot is vállalni, mivel te el vagy hivatva.
2010. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!