Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Képzési idő másfélszeresét...

Esztipeti15 kérdése:

Képzési idő másfélszeresét elérem akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Foszk képzésen elértem a 6. Félévemet, ami ugye a képzési idő (4félév) másfélszerese.

#egyetem #idő #Foszk képzés
2022. ápr. 19. 23:17
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy ha addig nem szerez papírt az ember, vissza kell fizetni a képzés költségét, de a Foszk-os képzésekben nem vagyok otthon, lehet arra más vonatkozik.
2022. ápr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem haladod meg, és oklevelet szerzel, így 20 éven belül kell 6 félévet majd itthon dolgozni vagy kifizetni, ha nem dolgozod le.
2022. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy most a 6.félévemben vagyok és még 2 tárgy visszavan. Ha elérem a másfélszeres képzési időt végbizonyítványt még nem kaptam vajon folytathatom vagy automatán jogviszony megszüntetés jön?
2022. ápr. 20. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Folytathatod, de az a következmény, hogy a végzéstől számított 2 éven belül meg kell kezdened itthon dolgozni annyi félévet, ahányat támogatottan végeztél. Ha ezt nem teszed meg, akkor a képzés költéségnek felét ki kell fizetni.
2022. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!