Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemi tanulmányok során...

Ha egyetemi tanulmányok során túlléptem a képzési idő másfélszeresét, akkor hol tudom megnézni azt, hogy ebből mennyit dolgoztam le eddig?

Figyelt kérdés
Ha egyetemi tanulmányok során túlléptem a képzési idő másfélszeresét, akkor ugye visszafizetési kötelezettségem keletkezett az ösztöndíjas félévek 50%-ára. Hol tudom megnézni azt, hogy ebből mennyit dolgoztam le eddig, hogy mennyi ez az összeg (ezt nyilván én is ki tudom számolni, de valahol jó lenne látni) és hogy még mennyi van hátra? A FIR-ben semmi ilyet nem találtam.

#egyetem #önköltség #másfélszeres
2022. jan. 27. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
150 nap egy félév, azt meg tudod, hogy mennyit dolgoztál idáig.
2022. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk két helyen dolgozok (akarok hétvégi részmunkát vállalni bejelentve), akkor azok a munkanapok is beleszámítanak?
2022. jan. 27. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!