Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik igényeltek Bursa ösztöndí...

Akik igényeltek Bursa ösztöndíjat, màr megkapták?

Figyelt kérdés
Nekem még mindig nem jött semmi a számlámra. A honlapon van csak kint az összeg mennyit kapok december óta.
2022. febr. 2. 10:54
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Sziasztok! Valakinek valami fejlemény?
2022. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Semmi azóta se…valaholnazt hallottam egyben küldik majd az egészet de hogy mikor az passz
2022. ápr. 5. 12:29
 23/28 A kérdező kommentje:
Nezzetek meg a neptunt nekem pont most szamlazta ki az onkormanyzati reszt! 😊😊
2022. ápr. 5. 13:31
 24/28 anonim válasza:

Nekem még mindig semmi a Neptunban... :)

Viszont a Bursa oldalán kint van 5 havi önkormányzati rész "utalás alatt".

Olvastam egy menetrendben, hogy április 10-ig mindenkinek ki fognak küldeni 5 havi összeget egyben.

2022. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Nekem a héten megjött minden pénz rendben.
2022. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Hát, engem rohadtul megszivattak.

Jópár e-mail után végre ki tudtam belőlük szedni annyit, hogy most csak 3 havi intézményi reszt küldenek, a többit majd valamikor később. Utána megkérdeztem, hogy akkor igazából hol van a pénz többi része, és miért nem követik az ütemtervet, de erre meglepő módon nem kaptam választ.

2022. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

#26 Neptunban sem szálazták ki egyáltalán?

Nekem is előbb az intézményi reszt küldték, majd rá egy hónapra 4 havi önkormányzatit egyben.

2022. ápr. 11. 10:16
 28/28 anonim válasza:
Nem sajnos... Egy vicc az egész.
2022. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!