Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 600 oldal 6 nap alatt, tanultá...

600 oldal 6 nap alatt, tanultál már ennyit ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy napi 100 oldalt 6 nap alatt, tehát sorozatban meg lehet tanulni vagy sem.

2021. nov. 2. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, tanultam. De ez egy hülyeség, amit a tapasztalatlan gólyák csinálnak csak. Olyan nincs, hogy 600 oldalt kell tanulni. Az legfeljebb 100 oldal információ és 500 oldal rizsa. Azt meg könnyen meg lehet tanulni.
2021. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Es en meg azt hittem az en 35 oldal 70 kérdésem zh-ra sok. :D
2021. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
1. jól írja. Vázlat, jegyzet kell, a többi nem érdekes.
2021. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen mennyiségú könyvekben szokott lenni tartalomjegyzék és fogalomtár. Azokat tanulnám meg.
2021. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A kérdés így megválaszolhatatlan. Egy 600 oldalas biokémia könyvet szinte biztosan nem lehet 6 nap alatt, nulla tudásról indulva megtanulni; de mondjuk egy 600 oldalas könyv a húsvéti népszokások magyarországi történetéről simán megtanulható 6 nap alatt.
2021. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én se hiszem, hogy 600 oldt egy az egyben kérnének. Egy normál tárgy átlag 80-100 oldalnyi anyag szokott lenni kb, nekem eddig mindenütt ennyi volt. Amikor a tanárok csinálnak diasorokat előadásra ugyanebből a tárgyból az meg csak 50-60 dia kb. Szóval kb. ennyi a lényeg. Esetleg orvosin el tudom képzelni, hogy van, amiből közel ennyit tanulnak, de ők tanulnak is folyamatosan.
2021. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#6: Jogi és orvosi karokon simán be kell vágni vaskos könyveket egy-egy vizsgára, gyakorlatilag egy az egyben. S akkor még nem beszéltünk egyes bölcsész szakokról, ahol kötelező olvasmánynak feladnak a tananyag mellé vagy 15 regényt, amelyek tartalmi ismerete nélkül esélytelen vagy a vizsgán, mert belekérdeznek, hogy mlyen színű volt a főszereplő macskája. Nem viccelek.
2021. nov. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!