Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha úgy döntöttem, hogy nem...

Ha úgy döntöttem, hogy nem megyek vissza a suliba akkor küldenek valami papírt?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok nem szeretnék visszamenni a suliba.még 1 évem lenne hátra,de nagyon megutáltam azt az iskolát. küldenek valami papírt,hogy nem járok be órára?illetve ha igen mennyi idő után? mindenképp ki kell iratkozni így is,hogy nem vagyok tanköteles?
2010. szept. 1. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ki kell iratkoznod, egyébként kényszeríthetnek téged hivatalos úton is döntésre. Az adófizetők pénzén nincs ingyen a te helyedet fenntartani, amikor nem veszed igénybe.
2010. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen iskola?

Mert ha középiskola, akkor elég nagy hülyeség lenne pont az utolsó évben (érettségi előtt!) otthagyni! Nem gondolod?

2010. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
érettségiztem már,ez egy 2 éves vendéglátóképzés
2010. szept. 1. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi! :o

utolsó voltam

2010. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!