Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az egyetemi hallgatói...

Ha az egyetemi hallgatói jogviszonyom megszűnik arról a szüleim is kapnak értesítést vagy el lehet előlük titkolni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 15:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak tudom hogy üvöltenének velem ha kiderülne, egyébként jövőre újrafelvételiznék
2021. júl. 18. 15:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapnak személyesen, az egyetemnek semmi köze a szüleidhez.


De hivatalos levél lehet jön róla neked(ezt nem tudom), azt nyilván észrevehetik.

2021. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kapnának a szüleid értesítést? Egyetemre felnőtt emberek járnak, a szomszédom például közel az 50-hez. Gondolod, neki a 70+-os anyját értesítik?
2021. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem, azért a nekem szóló levelet nem akarják majd felbontani helyettem...
2021. júl. 18. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Úgyis feltűnne nekik ha nyáron dolgozni jársz, mert gondolom azt nem tőlük várod el hogy továbbra is fizessék a költségeidet, ha már te képtelen voltál teljesíteni a feladatod.
2021. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagykorú vagy, a szüleid miért kapnának értesítést?

Neptun-üzenet, e-mail és papíralapú levél is szokott jönni az ilyenekről, ha szüleidhez vagy bejelentve, azt láthatják, de csak tisztelik ennyire a magánéleted, hogy nem bontják fel.

Viszont nem éppen felnőttre valló dolog ezt elsunnyogni, akár ordítanának, akár nem, ha már így elcseszted, hogy kitesznek, legalább vállald fel, könyörgöm! Végül is mi lehet, ha megtudják, szobafogságot kapsz?

2021. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
vOLTMÁ'
2021. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!