Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták/főiskolások...

Egyetemisták/főiskolások mennyiért vesztek laptopot? Milyen fajtát.

Figyelt kérdés
Elég tanácstalan vagyok h milyen fajtát kellene vennem. JÓ lenne ha valaki tudna vmit ajánlani:)
2010. aug. 19. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van otthoni géped, akkor nem muszáj venned. én legalábbis azt látom, hogy csomóan vettek első félévben laptopot, hogy jaj, majd abba jegyzetelnek meg milyen hasznos lesz órán, aztán szökőévben egyszer behozzák, mert nem akarják cipelni.

szóval ha csak arra kellene, hogy kimondottan bent a suliban használd, akkor valami kicsit (10" körülit) vegyél, 80-100e között elég korrektek vannak.

2010. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
semmilyet nincs pénz rá és itthon van gépem:P suliba felesleges
2010. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Dell, HP, Asus ezek a legjobbak. Nekem Dell van, 4 éves, teljesen levan amortizálva, billentyűzet szétzúzva, kávé beleöntve. 4 évből 2-3 at tuti bevolt kapcsolva, de semmi baja.


Amiket kerülj: Noname gadaságos, Fujitsu, Acer, ezek eléggé az alja!

2010. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Asus:) Nekem nagyon bejött. Már 4 éves, de még semmi baja. Napi 8 órát tuti ment a kollégiumban, jegyzete, diplomamunka írás. Játék, torrent stb:)
2010. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Asus van, 3 éves kb. Már nagyon sok mindent átélt, rengeteget van bekapcsolva, és nagyon jól bírja.


Ha gépet veszel, akkor meg az legyen a lényeg, hogy mire kell. Ha csak net, film, zene, stb., akkor nem kell hiperszuper gépet venni. :)

2010. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ASUS!Dell,HP jók

A Fujisu, MSI,hamar meghibásodnak.

Az én ASUSom már a 4. évét fogja járni szeptemberben és használom is.Sok anyag nálunk fel van töltve netre és akkora mennyiség , hogy jobb pptről tanulni.Órákra nem vittem be jegyzetelni, de rengeteget tanultam rajta, mondjuk nálunk voltak program használtai órák is, így akinek nem volt saját gépe az szívta, mert az egyetemi könyvtáriakra nem lehetett telepíteni, max otthon tudta gyakorolni.Szóval szaktól függ, hogy megéri e.

2010. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokféle választ fogsz kapni, az én véleményem pl az, hogy az Acer egyáltalán nem a legalja, de a Fujitsu-t tényleg kerüld! Nekem egy Acer gépem van, 2 éves, olyan, mintha új lenne, pedig használtam sokat.
2010. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem Dell-em van, kb 150-ért vettem 2 éve. 1,5 év után volt benne merevlemez-csere, de lehet, hogy csak én fogtam ki rossz példányt, mert mindenki más dicséri a márkát. Mondjuk 4 év garancia van rá, ez azért mond valamit. :)

Szerintem ha nem akarsz játszani rajt, nem kell hiper-szuper gép... Az enyémben pl. Intel integrált videókártya van, ami nem egy csoda, de DirectX 10-et tud, és filmnézéshez, netezéshez bőven elég.

2010. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly kaptam ASUS-t és nagyon nagyon jó, szóval nekem is ezt ajánlották, mert tényleg jó minőségű, és nagyon jól bírja, h szinte állandóan be van kapcsolva!! akkor volt 160 e.
2010. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Lenovo (IBM) gyártja a legminőségesebb notebookokat (olyan, hogy "laptop" ma már nem létezik, mindenki hibásan használja).
2010. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!