Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok/fogorvosisok, a...

Orvosisok/fogorvosisok, a kötelező tankönyveken/jegyzeteken kívül ti hogy haladtok az ajánlott olvasmányokkal?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy álltok az ajánlott irodalommal. A felkészülés, tanulás mellett a kötelezőkön kívül mennyire néztek bele az ajánlott könyvekbe? Van, amit beszereztek, és a kötelező tanulnivaló mellett olvassátok, esetleg szünetekben, szabadidőtökben? Vagy egyáltalán nem? Mennyire fontos ahhoz, hogy egy alapos tudást kapjon az ember, és ne csak a vizsgákra magoljon? Vagy ez kialakul az évek során amúgy is, ahogy egyre tapasztaltabb lesz az ember?

2020. júl. 22. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor elektronikusan/könyvtárban meg tudsz szerezni dolgokat, mi 4-6os kis csoportban megvettük ami olyan volt, de volt hogy felsőbbévesektől kértünk néhány anyagot. Szerintem érdemes az ajánlottakba is belenézni, kitudja miket találsz benne. (Volt hogy vizsgán pont jól jött)
2020. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én egyetemen mindent elolvastam, amit ajánlottak. Volt, aki strébernek nevezett, de nem én csúsztam féléveket.
2020. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kötelező anyag is sok. Jobb szeretek gyakorlat során a dokiktól tanulni. Szóval én nem igazán olvastam az ajánlott irodalmat, mégsem csúsztam...
2020. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
azta :D sztem a legtöbben a kötelező könyveket sem nyitják ki (csak a jegyzeteket), nem hogy az ajánlottakat :D wat
2020. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
A kötelezők mellett mi az, hogy szünet? Mi az, hogy szabadidő? :D nem értem a kérdést
2020. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!