Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig kell elviselni az...

Meddig kell elviselni az oktató gusztustalan viselkedését?

Figyelt kérdés

Jogosítványomat csinálom, már csak a vezetés van hátra, de sokszor már kedvem sincs menni, mert az oktatóm ha olyan a hangulata úgy beszél velem mint a kutyával. B+-ozik, hülyegyerekezik ha valamit elrontok vagy nem értek meg elsőre. Eddig tűrtem, de már nagyon a határán vagyok annak, hogy satuféket nyomjak és megfojtsam. Ahogy elkezd szidni onnanstól kezdve mindent elrontok kb.

Váltani nem akarok, mert nála majdnem mindennap tudok vezetni és így viszonylag hamar meglenne a jogsim(többieknél max heti 1 alkalom lenne csak). Hogy tudnám ignorálni, hogy vezetésre tudjak koncentrálni és ne stresszeljek be?



2020. júl. 22. 10:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nyugdíjas oktatóról van szó.
2020. júl. 22. 10:37
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy stresszel a viselkedése, fogja vissza magát.
2020. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen körülmények között én biztosan nem tanulnék.


Nem véletlen, hogy nála mindig van szabad hely, a normális oktatónál meg nincs.

2020. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen vagy közlöd vele vagy sajnos így marad, ha nem akarsz váltani. Volt egy ismerősöm akinél az oktató szintén ignorálóan viselkedett, annyira magára vette hogy bár meg van a jogsija, azóta se vezet. Szerintem fontos a jó oktató vagy állj ki magadért mert nem teheti ezt egy emberrel.
2020. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3 Az a baj, hogy ha oktatót váltok akkor decemberre sem végzem vele. És még az sem garantált, hogy sikerül egyáltalán a forgalmi vizsga. :c
2020. júl. 22. 10:48
 6/22 anonim ***** válasza:
99%

Vele sem biztos, hogy decemberre végeztek, ha így viselkedik.

Mondtad, hogy zavar, nehogy emiatt tartson sokáig az oktatás. Nem bunkózni akarok, de ennek így nem sok haszna van.

Ez gyakorlatilag egy felnőttképzés. Ha elmúltál már 18, mondd meg neki nyugodtan, hogy azért fizetsz, hogy normálisan oktasson. Vagy visszavesz a modorából, vagy nem vagy köteles nála folytatni.

Volt egy kolleganőm, kb. vele is ez ment, de akkor már 3 gyerekes anyuka volt, megmondta az oktatójának, hogy vele így nem beszélhet. Ő nem egy kis tini, hanem felnőtt ember. Onnantól normális volt vele.

2020. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Engem ezelőtt lefogyatékosozott.

Nem jó érzés nyilván, de próbáld meg nem magadra venni. Amikor elkezd kiabálni, mond neki, hogy jól van érted. Aztán csak abba hagyja.

2020. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ezt vele megbeszélni, hogy kultúráltan oktasson. Nem azért fizetsz, hogy gyomorgörccsel tanulj meg vezetni (ha így egyáltalán meg tudsz).

Sajnos nagyon sokat kell várni az oktatókra a legtöbb helyen, így a váltással bizony sok időt is vesztenél.

2020. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Arra számolhatsz, hogy ilyen oktató mellett nagyon kevés eséllyel lesz meg elsőre a vizsga.
2020. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váalszokat! Ha továbbra is így fog viselkedni szólók neki, hogy jó lenne ha változtatna a viselkedésén. Mindenkinek ment a zöld pacsi!
2020. júl. 22. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!