Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs már elegetek ebből a...

Nincs már elegetek ebből a sok ügyintézésből? :/

Figyelt kérdés

És még egy bónuszkérdés:

Ugye megkaptuk a hivatalos értesítést. Nekem az állt benne hogy küldjek 3 db fényképet. Jól vna elmentem csináltatni fotót. Ma hazamegyek, erre ovoasom a honalpon hogy kell 2 a kollégiumhoz. A fényképsz emg csak négyet csinált... Remek. Most mehetek vissza. Kérdésem,h oyg ki kell megint öltöznöm vagy elég ha beviszem az egyik kis igazolványképem és ha megkérdem szépen akkor le tudja fénymásolni fotópapírra a fényképemet,m hogy ne kellejen megint kiöltöznöm? Ezt meg lehet így csinálni? Vagy esetleg a számítógépen tárolják egy X ideig a fotókat?

(Vidéki vagyok, szóval nem úgy van hogy sitty sutty és kész a fotó)


2010. aug. 2. 18:48
 1/7 A kérdező kommentje:
*A főiskolai, egyetemi ügyintézésből, akik msot mennek ajd elő évfolyamra.
2010. aug. 2. 18:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre: Nem, nincs elegem, én élvezem, hogy csinálhatok valamit, és nem csak ülök és várom, hogy szeptember legyen.

A másodikra nem tudom a választ, de minek kiöltözni? Miért nem jó egy sima utcai ruha? Úgyis csak válltól felfelé látszol.

2010. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de én már unom....
2010. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lett volna, ha egyből elolvasod, hogy mit kell vinned, és nem csak részletekben.

Amúgy egy trükk: otthon ha van digitális fényképező, csináltok képet. Gépre felteszed. Megformázod, hogy akkora legyen mint egy igazolványkép. És ezt annyiszor másolod fel egy fénykép (9x13 vagy 13x18) nagyságú lapra ahányszor csak felfér. Ezt meg ki tudod nyomtatni. Sokkal olcsóbb, mint egy fényképész.

2010. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már most eleged van, fogsz te még sokat szenvedni egyetemi éveid alatt.
2010. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert ma rakták fel az internetre, hogy olyan is kell.
2010. aug. 2. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki kell öltözni? :D

Én bementem sima civil pólóba, lekapott, majd elkészítette. Ennyi. Pólós kép lesz valszeg az indexemen, nem annyira izgat. :D

2010. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!