Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőhét pénteken lesz a...

Jövőhét pénteken lesz a vizsgám és nagyon izgulok. Mit csináljak hogy ne stresszeljek ennyire?

Figyelt kérdés
Szóval pénteken cukrászatból fogok gyakorlati vizsgát tenni, és több mindent is meg kell csinálnom délig. Én már most nagyon ideges vagyok, amúgy is izgulós típus vagyok. A szívem konkrétan a torkomba dobog. Nagyon félek hogy bénázni fogok, és mindent elrontok. Hogyan kapcsoljam ki erről az agyamat?
2020. máj. 3. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Vizsga előtti este csak pihenj! Nézz egy jó filmet vagy csak olvass egy jó könyvet egy tea/forró csoki kíséretében.

Gondolj arra, hogy előtted hányan megcsinálták. Ha esetleg hibázol is akkor se tragédia, más is hibázik :)

2020. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!