Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha igényeltem a jelentkezési...

Ha igényeltem a jelentkezési lapomon diákigazolványt, és a csekket is befizettem, akkor mikor kapom meg a diákigazolványom?

Figyelt kérdés
Kipostázzák majd, vagy ott a suliban kapom kézhez? Még egy kérdés..Pesten fogok tovább tanulni.. Ha nem kapom meg szeptemberig a diákit, akkor jó lesz a bkv bérlethez a középiskolás diákim is? Azt olvastam, hogy október 31-ig elvileg érvényes.
2010. júl. 28. 10:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De helyijáratra akartál venni, vagy a lakóhelyed és az új suli között?
2010. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lakóhely és új suli. Ezért írtam azt, hogy most teljesen máshova fogok járni...
2010. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Oda persze, hogy nem adnak. Ha beiratkoztál a suliba, kérj iskolalátogatásit, azzal már fognak adni. A nő jogosan nem adott, mert csak lakóhely és suli között vehetsz, a diákodban más van, ennyi erővel bárki odamenehetne, hogy de engem felvettek máshová. Én a helyijáratos bérletről beszéltem. Azt adnak. Neked meg iskolalátogatási kell.
2010. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Iskolalátogatásival sem adnak. Próbáltam, úgy sem ment...
2010. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezért szemét egy dolog a tömegközlekedés. tele van ilyen hülye szabállyal, aminek semmi értelme sincs...
2010. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Megy a plusz. Szóval én Tatabányán lakom és Pestre megyek. Akkor én Bkv diákbérletet csak az ottani sulim iskolalátogatási papírja mellett vehetek? Tb-Bp közöttit meg vehetek a régi diákommal. Ugye?
2010. júl. 28. 13:21
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezt beszéltük, hogy nem.

BKV bérletet simán vehetsz a régi diákoddal, de a lakóhelyed és Pest között bérletet nem vehetsz, csak jegyet.

Bár lehet, hogy valahol kiadják...

2010. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont fordítva. Ezt magyarázom. BKV bérletet bármilyen diákkal vehetsz, de a lakóhelyed és a suli között csak az új diákoddal.
2010. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Okés. Most már tiszta. Köszi mégegyszer :)
2010. júl. 28. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!