Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek többsége jobban szereti a humán, mint a reál tárgyakat?

Figyelt kérdés
Statisztikai alapon kb. fele-fele aránynak kellene lennie, nem?
2010. júl. 27. 14:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Gratulálok, ez egy rendkívül igényes válasz volt. Az én középiskolai matektanárom mondta mindig, hogy ha valaki a reáltudoményokhoz nem ért, az emberek szerint az könnyebben megbocsátható, mint fordítva.
2010. júl. 27. 16:43
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azért, mert a reál tárgyakat általában rosszul tanítják.
2010. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mert a real tantárgyak nehezebbek. már úgy értve, hogy ahoz adottság kell, míg humánt bárki tud tanulni. (vegyészmérnök vagyok)

24/F

2010. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tanulni tud, de megtanulni... (lásd: "ahoz") :P


Egyébként a Flubber karakterén kívül azért még lennének egyéb "tudósmodellek" is a kultúrában. Lásd például:


http://www.youtube.com/watch?v=3rAjhi-XunM


Bár ilyeneket tényleg nem sokat látni a tévében, csak mónikasót.

2010. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16:27-esnél a pont. Gyönyörűen leírta, nem is lehetne szebben:)
2010. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!