Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor felvesszük egyetemen a...

Mikor felvesszük egyetemen a tantárgyakat, akkor már tudni fogjuk, mikor melyik tárgy lesz? Tehát melyik napon, hánykor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igem úgy van meghirdetve, hogy mondjuk "1980-as évek angol irodalma", oktató: Tank Aranka, Időpont: kedd 8:00-10:00.

Így tehát úgy alakíthatod a tárgyaidat, ahogy szeretnéd. Lehet csak hétfőre-keddre-szerdára, aztán csütörtökön mehetsz haza... :) Én így csináltam, mert odahaza dolgoztam a hét maradék részében.

A helyszín is oda van írva a tárgyakhoz legtöbb esetben, de nálunk jellemzőbb volt, hogy nem derült ki azonnal. :)

2010. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A helyszín nem érdekes, mert az egész egy nagy épületben van, talán egy plusz épület van, de az is egy köpésre a többitől. :)

2010. júl. 23. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:

elméletileg oda, gyakorlatilag nem mindig

nem akarlak ijesztgetni, de nekem nem egyszer volt, hogy szemináriumnál meg volt adva több csoport, időpont nélkül... bejelentkeztem egyre, hogy legyen helyem. később tettek hozzá időpontot, vagy jó volt, vagy nem.. és lehetett egyezkedni a csoportársakkal.

Van olyan tanár, aki rendes. Neki mindegy hová vagy a neptunban bejelentkezve, ír külön listát szemináriumra, és ott abba a csoportba jelentkezhetsz, amelyikbe akarsz. Modjuk olyan is van, aki csak a neptunos jelentkezést fogadja el, és ha neked ütközik, vagy nem jó, a te bajod.


Most kezdesz?

2010. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

NEM!


ügyintéző felveszi neked, és te NEM változtathatsz rajta, mert elsős vagy még!

2010. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mi eslőben is magunknak csináltuk, órákon át, mert tök új volt az egész...

amúgy szerintem mindenhol más a szokás, és nem kell határozottam kimondani, hogy a tied az igaz, és nem amit a másik írt...

2010. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát egyelőre nem tudom, melyik verzió lesz. Jó lenne, ha magam válogathatnék, mert messze lakom és jó lenne minél előbb hazaérni, nem heti 5 napot ott. :S Viszont kis csoportban leszünk, az biztos, ez csak egy kihelyezett szak, abba a városba talán 30-40 embert vesznek fel erre a szakra (gazdálkodási és menedzsment). De a tesit, a nyelvet, meg a többi választhatót és rakosgathatom, ahova akarom, ugye?
2010. júl. 23. 18:42
 7/11 A kérdező kommentje:

én* rakosgathatom

Elírtam, elnézést :D

2010. júl. 23. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:

nem tudom mit tanulsz, de nálunk a főiskolán


volt előadás, abból heti egy alkalom, kötelező, nem rakosgatható

a szemináriumok kis csoportban zajlanak, több csoport van, ott válogathatsz az időpontok között

a tesihez nekünk külön órarend volt, bármelyik héten, bármelyik órára bemehettél, csak 10 órádnak, 10 aláírásnak meg kellett lennie


Egyébként jobban járnál, ha az iskola pontos kiírásával érdeklődnél, hátha van valaki aki ott tanul tanult, esetleg most kezd, és nem általánosságokat ír, hanem pontosan azt, ami arra a sulira jellemző.

2010. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"ügyintéző felveszi neked"


Hát, boldog ember lettem volna, ha az ügyintéző letudta volna a tárgyfelvételt, aminél borzalmasabb őrültekháza nem létezik. :)

Helyfüggő ezek szerint, amúgy én voltam az első.

2010. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az iskola honlapján szinte semmi nincs fent és azt sem tudom, hogy érdeklődjek a leendő csoporttársaim felől. :S Lehet valahol névsort vagy valamit találni?
2010. júl. 23. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!