Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan egyetemi vagy...

Van olyan egyetemi vagy főiskolai szak ahol reál és humán tantárgyakat is tanítanak mármint egyszerre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, elég sok. Szinte mindenhol van mind a kettő.

Pl. jogon is van közgazdaságtan.

Vagy nálunk orvosin pl. szociológia, pszichológia, etika...

Szociológiát amúgy is nagyon sok helyen tanítanak...pl. sztem közgáz szakokon is (de ha nem így van, akkor bocsánat).

Vagy ha vki pl. tanár lesz, hiába matekot fog tanítani, attól még tanulnia kell pedagógiát meg ilyesmit:)

2011. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem köszi é lehet egy kérdésem milyen az orvosi mesélnél róla?
2011. júl. 28. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok helyen van egy kis humán vagy reál, de a szakodnak megfelelően lesznek a tárgyaid, ergo olyan 80-20 arányban lesznek tárgyak a főszakod javára.
2011. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Gondolhatsz ilyenekre, hogy: nemzetközi kapcsolatok (itt ugyanúgy fontos a jog és a közgazdaságtan, mint az idegen nyelvek) vagy úgy általában a társadalomtudomány szakok!
2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Milyen? Hát először is hosszú és nehéz:D De egyébként érdekes, én nagyon szeretem, nem bántam meg, hogy emellett döntöttem.

2011. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pszichológia szak! van pl filozófiatörténet, de statisztika meg biosz is.
2011. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 29. 07:41
 8/9 anonim ***** válasza:
villamosmérnökként nálunk pl. kötelező tárgy a mikro- és makroökonómia (igaz, a hátunk közepére sem kívánjuk), de a BME-n bármelyik másik szak tárgyát felveheted, és egyéb szabadon választható tárgyak is vannak, így hallgattam pl. tavaly pszichológiát, álomkutatást, angol kultúraközi kommunikációt, etc.
2011. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért mentem az Államigazgatási Főiskolára, mert ott van a leginkább keverten. Kb. 67/33% az arány.

Még talán a Külker és a Számviteli.

Szociológián van végig matek, nagyon magas szintű, de az csak 1 reál tárgy.

2017. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!