Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S. Esti tagozatos...

S. O. S. Esti tagozatos tanuló hogy tudna gyakorlatozni nappal amikor dolgozni jar?

Figyelt kérdés

Esti tagozaton tanulok cukraszatot. Az elso fel evben csak benti gyakorlatom volt az az a suliban a hetvegi elmeleti oktatas mellett fel evig itt is volt a gyakorlat. (Sutemenyek keszitese stb)


En jelenleg a suli mellett dolgozom. Es most cukraszuzemben fogok kezdeni 2 heten belul. Napi 8 orat kellenne. Osszesen 295 orat kell ledolgoznom es majd a nyaron erre meg jon valamennyi plussz 30 ora azthiszem.


Viszont kerdes,hogy en ezt az allando munkahelyem mellett,hogyan tudnam megcsinalni???????


Az elso fel evben konnyu volt. Heti 3x volt gyakorlatom es altalaban 3-4orasak es termeszetesen ESTI idoszokban. Munka utan.


Na de ezutan akkor mar nem szamit hogy hahoo esti tagozatos vagyok?? Nappal dolgozom. Van egy munkahelyem ahol keresek 120 ezret. Es a gyakorlatra nem kapok semmit. Nem tudok ott dolgozni reggeltol 4ig raadasul a semmiert. Maximum havi 1x ha tudnek kikerni szabit igy. De ezt hogyan lehet megoldani?


A gyakorlat meg egyebkent fontos lenne mert megkell tanulnom egy csomo mindent. De igy nem tudok. Azthittem hogy (amugy nemtudom miert gondoltam...) a munka utan majd go gyakorlatozni. Aha hogyan? 🤷‍♀️ akkor mar minden zarva.


2020. febr. 1. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen amit tehetsz, hogy arra a 8 hétre fizetés nélküli szabadságot kérsz. Tényleg szívás, hogy nem lesz addig fizetésed, de valahogy ki kell húzni ennyit. [link]
2020. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!