Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól döntöttem...

Szerintetek jól döntöttem (továbbtanulás)?

Figyelt kérdés
BGF-en választottam a gazdálkodás és menedzsmentet, de most felmerült bennem, h lehet műszaki menedzsernek kellett volna mennem. Szerintetek jól döntöttem a gazdmenedzsmenttel?
2010. júl. 17. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen mivel én is arra jelentkeztem :D csak én nem BGF-re hanem BKF-re
2010. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni h mit akarsz,mi ezt honnan tudjuk?:)
2010. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szia! én is oda jelentekztem de engem valószínűleg nem fognak felvenni...:(
2010. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyébként a statisztika szerint azt hiszem ez volt a 2. legnépszerűbb szak, amit megjelöltek:) Barátom is ilyen szakra jár, azzal nincs semmi gond, de neked kell tényleg eldönteni h mit szeretnél jobban:) 2. voltam.
2010. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is az az első:D

Szerintem jól döntöttél:)

2010. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem fogalmam sincs, mivel nem tudom, hogy ki vagy és mi érdekel, ezeket neked kell tudnod.

Hogy jól döntöttél-e, azt úgyis az élet dönti el, és ha nem, akkor később mindig lehet még mást is tanulni.

Adok neked egy kéretlen jó tanácsot: ha már döntöttél, akkor ne másoktól, ismeretlenektől kérdezd, hogy jól döntöttél-e, hanem tarts ki a döntésed mellett, és örülj neki, és csináld végig. Vagy változtass, amikor magadtól úgy látod, hogy rosszul döntöttél. De csak ha jól akarod érezni magad az életben, és önálló ember akarsz lenni.

2010. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy aki jelntkezett ide annak hány pontja van és ebből mennyi a pluszpont?
2010. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönö az eddigi válaszokat...hát remélem h jól döntöttem

Kedves utolsó: 432 pontom van, és ebből 75 pluszpont

2010. júl. 17. 17:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 415 pontom van, ebből 75 pluszpont.
2010. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mindenkinek ilyen sok plusz pontja van? akkor itt rontottam el, nekem csak egy középfokú nyelvvizsgám van:(
2010. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!