Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért kell fizetni a tömegközl...

Miért kell fizetni a tömegközlekedésért?

Figyelt kérdés

Az "adókból" tökéletesen lehetne működtetni.

Szomorú, hogy egy szolgáltatásért kétszer fizetünk!



2016. nov. 7. 10:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
#20: Nagyon jól osszefoglaltad AA lényeget!
2016. nov. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Hideg sör, meleg p.na, ingyen közlekedés mindenkinek!!
2016. nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Egy becsületes társadalom egyszerű, de valódi adózás alapján működik. Mindenki tisztességesen az éves jövedelmének a 10%-át felajánlja a közösség számára.

A kormány(ok) tisztességesen működnek, nincs visszaélés semmilyen területen. Ebben az esetben, minden közszolgáltatás fedezhető a valóban önkéntes adókból!

Jelenleg még nem adózunk, hanem egy becstelen emberekből álló kormány embertelenül rengeteget követel az embertársaiktól! Ők viszonzásképpen maguknak és egymásnak mértéktelenül osztogatják a mások verejtékes munkájával megtermelt javakat! A valóság ilyen egyszerű és közérthető. Aki viszont a fentebb leírtakat nem érti, még nagyon az elején jár az emberré válás útján...

2016. nov. 8. 10:16
 24/38 anonim ***** válasza:
89%
továbbra is állítom, hogy egy hülye vagy. Fogalmad sincs az állam működéséről és leginkább a topik címéről.
2016. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Az utolsónak! Én pedig tényként megállapítom, hogy egy szánalmas, fejletlen "ember" vagy, akinek semmi köze nincs a valósághoz! Te csak a kizsákmányolók agymosott eszméit élteted!! Két lehetőség van: vagy közéjük tartozol, vagy pedig oda szeretnél tartozni, hogy te is kizsákmányold az embertársaid!!
2016. nov. 8. 11:19
 26/38 anonim ***** válasza:

Hogy itt minden héten meg kell jelenjen valami "hittérítő" ez már sok(k).....feltesz valami hülye kerdest majd elkezdi osztani az észt,meg a saját agymenését szajkózza vég nélkül úgy,hogy közben azt sem tudja hanyadikán van elseje.....

De van erre topic az oldalon,politikának hívják!Legközelebb menjél oda kerdezni,ott biztos lesznek még ilyen agyhalottak mint te es lehet együtt zsidózni/libsizni/mocskos fideszezni stb stb..

2016. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

M.G.! Micsoda szánalmas, tudatlan tökfej vagy!

Majd találkozol a valósággal, ami hatalmas megrázkódtatás lesz számodra!! Itt lezátnak tekintem az újabb közvéleménykutatást. Félig-meddig csalódott vagyok,hogy 2016-ban még mindig ilyen sok tökfejű él a Földön...

2016. nov. 8. 11:55
 28/38 anonim ***** válasza:
90%

Renben!Majd én vállalom,hogy hülye vagyok!Remélem így helyre áll a világ rendje számodra!

Mondjuk tényleg az voltam,hogy egy ilyen ostoba ember ostoba kérdéséhez hozzászóltam!

Azért azt ne felejtsd fel,hogy amikor mindenki szembe jön veled az autópályán,nem biztos hogy ők a hülyék es tartanak rossz irányba......

2016. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
az a szerencse, hogy itt rajtad kívül mindenki hülye. Képtelen vagy a valóságot elfogadni, amiben élsz, ezért talán jobb lenne, ha elmennél egy olyan hitközösségbe, ahol a földi javak nem számítanak. A kérdéseidet meg a megfelelő helyen tedd fel.
2016. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Alex Fly ***** válasza:
Nos... Ez a "becsületes társadalom" akkor működik az általad írt módon, ha az a bizonyos éves jövedelemből felajánlott 10%-os adó fedezi a kiadásokat. Amennyiben ez nincs így, abban az esetben az állam nem tudja a teljes költségeket magára vállalni, csak egy részét. Mivel a teljes költséget állni kell valamiből, a szolgáltatás igénybe vételekor fizeted a fennmaradó összeget. Még mindig sokkal jobban jársz, mint ha adófizetés nélkül önköltségen közlekednél...
2016. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!