Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Találtam egy csomó kulcsot,...

Találtam egy csomó kulcsot, nem Ön hagyta el véletlenül?

Figyelt kérdés

Ma 17 óra körül a 17-es villamoson találtam a földön, ha nem jelentkezik ma estig a gazdája akkor holnap leadnám valahol, de hol kell leadni? Elég odaadni a villamosvezetőnek? (az Akácfa utcába nem biztos, hogy el tudnám vinni.)

Nem tudtok esetleg valami honlapot, amire fel lehet talált tárgyakat rakni?

Előre is köszi:)


2010. ápr. 7. 17:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és Budapesten :)
2010. ápr. 7. 17:46
 2/11 anonim válasza:
0%
hát ez nam a humor katerógiába való?
2010. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi van?
2010. ápr. 7. 17:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Te biztosan eladnád színesfémnek, igaz?
2010. ápr. 7. 17:54
 5/11 anonim válasza:
0%
ez közönséges rágalom!megtom h ki vagy és elkapatlak
2010. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szóval beletrafáltam...
2010. ápr. 7. 18:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, létezik olyan még, hogy talált tárgyak osztálya.

Jaa, van, de ezt találtam még neked Talált tárgy leadása a járművezetőnél, személyzettel működő végállomáson, metró és HÉV állomásokon, vagy az Ügyfélszolgálaton lehetséges. Az elveszített tárgyak iránt érdeklődni legkorábban az elvesztést követő munkanapon 11.00 óra után lehet az Ügyfélszolgálaton, személyesen, telefonon, vagy elektronikus levélben.

2010. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor add oda a talál tárgyat vkinek ha be tudja bizonyítani hogy az övé, például úgy hogy tudja hogy hány kulcs volt rajta és milyen kulcstartó volt.
2010. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Holnap megpróbálom majd leadni a végállomáson.

Igen, van rajta különös ismertetőjegy, amit majd megkérdeznék a tulajdonostól, ha jelentkezne :)

2010. ápr. 7. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:
a vili végállomásán add le. ott lesz talán pár napig, ha ott nem jelentkeznek érte, akkor bekerül a remízbe, és onnan az akácfa utcába. szóval van egy kis átfutási idő... de legközelebb ha találsz kulcsot vagy valamit akkor még akkor rögtön add le a sofőrnek.
2010. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!