Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félméter távolságból célra...

Félméter távolságból célra tartottam véletlenül, elvileg nembiztos a találat, de megeshet h. veszélyes helyekre találtam. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Aktus során éreztem, csúszik le a gumi kirántottam gyorsan, mire a gumi benne maradt( de csak egy egész kis része a szája teljesen kint volt), de a gyors kirántástól erős ingerek miatt, váratlanul elkezdtem lövellni, de a távolság és az irányzék nem teljes célra tartása, nyugtató, de a bizonytalanság hogy egy kis pernye arra szál vagy nem, és abból lehet e valami az már kevésbé (a nyílás egyből ki lett mosva, vízzel szappannal)
2011. júl. 3. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha a gumi benn volt a hüvelybe, hogyan "lőhettél" be?
2011. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy költő veszett el benned. :) Nem lehet így teherbe esni ha jól értem amit írtál így 3. elolvasásra. :O
2011. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a fogalmazás nagyon nagy.... :)


nyugi nem lesz terhes, de sokat "bénáztatok" az biztos :)

2011. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj erotikus novellákat, nagyon királyul fogalmazol :)
2013. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!