Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem büntetik meg KÖKI-n...

Atoth kérdése:

Miért nem büntetik meg KÖKI-n a tilosban dohányzókat a buszállomáson? Teleszemetelik, füstölik az egész helyet.

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
A szabaly csak akkor el, ha be is tudjak tartatni. Igazan en sem lattam azt, hogy a felszini allomasokat figyelik es en is lattam mar dohanyzo embereket a Nyugati, a Corvin setany villamos megallokban (a reggeli csucsforgalomban).
2016. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is rendkívüli módon zavarnak az ott, tiltott helyen dohányzók. Javaslom, hogy jelezd a problémát az ÁNTSZ felé, akik célzott ellenőrzésekkel elvileg felléphetnek a jelenség ellen. Ezen kívül sokszor az udvarias kérés is segít, bár vannak, akik rosszul reagálnak.
2016. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet elkapnak, de 5 másik folytatja a másik oldalon, tehát sakk-matt helyzet...
2016. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem, mert a biztonságiak is ott gyújtanak rá. Saját szememmel láttam.
2016. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a gond, hogy ott nincsennek szolgalatban a BKK (alvallalkozoi) biztiorei vagyis szvsz a Koki plaza orei lehettek csak.
2016. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amilyen rohadt szmog van ott alapból, tök mindegy.
2016. febr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
85%
nagyon örülök, hogy titeket a dohányosok zavarnak... engem ott sokkal inkább az erőszakos koldusok, ordibáló alkoholisták, nem mellesleg azok a drága díszpolgárok (akik most is jelen vannak ott), akik engem szám szerint 4 alkalommal akartak kirabolni, mert magyar vagyok. de hát mindegy.
2016. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A közbiztonság fontosságát, sosem vontuk kétségbe.

Egyszerü az egész: vannak szabályok, amiket be kell tartatni - ilyen például, hogy nem késeljük meg a másikat, de a dohányzás titalma is ide tartozik.

2016. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
KB. azért, mert az erre való hatóságot nem jelenti(te)k fel mulasztás miatt. Persze ehhez jogi ismeretekre van szükség, nem véletlen, hogy iskoláink ilyesmit nem adtak útravalóul.
2016. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kellene nálunk is ilyen vasúti rendőrség, vagy hasonló,aztán a tökös fiúk taknyukon-nyálukon vágnák ki az ilyen koldus meg ciBbó féléket. A dohányzást meg felemelném mondjuk 100 ezer Ft-os bírságra.
2019. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!