Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vonaton mennyire esélyes...

A vonaton mennyire esélyes hányni? A buszon rosszul vagyok neha. (Bocsi telorol vagyok)

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 05:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton sem nulla a esély, viszont a vonatozásnak előny a buszozással szemben, hogy nem kell állandóan egy helyben ülnöd, a mozgás jót tehet.
2015. jún. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton az sem szokott rosszul lenni, aki buszon igen.
2015. jún. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Ne a menetiránnyal szemben ülj.
2015. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a buszon, kocsiban szoktam rosszul lenni, vonaton soha. Talán az egyenletesebb.
2015. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Buszon, kocsiban szinte mindig rosszul vagyok már akár néhány 10km-es távon is (a hosszabb út után következő városi tötymörgés kikészít).

Vonaton sosem voltam rosszul. Nem kanyarog, nincs piros lámpája, nem kell előznie... szóval ami a gyomrot forgatja, az mind kimarad ;)

2015. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 klopusz ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.


Autóban, buszon mindig rosszul lettem, vonaton, villamoson soha.

2015. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor van esély, ha napon ülsz sokáig (30 fokban) és nincs levegő a vagonban. Akkor van esély hányni. Ja és előtte bezabálsz.
2015. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Buszon általában a stressz váltja ki a hányingert: sokan vannak egy szűk helyen, és nem lehet elbújni, ha valami gond van, s ez erősödő félelmet gerjeszt...

Vonaton nagyon ritka a stressz miatti rosszullét, sokkal nagyobb a szabad tér az utas körül, és minden kocsiban van WC, ahová szükség esetén ki lehet menni, nem terheli az idegrendszert, hogy "mi lesz, ha rosszul leszek".

2015. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na meg vonat azért jóval simábban fut, fizikailag is kevésbé képes felkavarni az ember gyomrát.
2015. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tul vagyok rajta.Nem volt semmi bajom.:) Koszi
2015. jún. 6. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!