Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Holnap megyünk kirándulni...

Holnap megyünk kirándulni személyvonattal. Pestre megyünk ami innen kb 1 óra 15 perc. Le lehet majd ott húzni az ablakot? Csak mert nagyon félek hogy hányni fogok. A buszon rosszul szoktam lenni. Félek hogy itt is

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Le.
2015. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megírnád, hogy honnan mentek és pontosan mikor, még talán meg is tudnánk tippelni, hogy valószínűleg milyen vonat lesz. Amúgy a vonat nem rázza fel úgy a gyomrot, mint a busz.
2015. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Személyvonat függő, valamerre új vonatok járnak, légkondisok, ott nem lehet.
2015. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sőt, a BZ-nél is necces az ablaklehúzás!

[link]

2015. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

A vonaton? Nem mindegyiken, s nem is valami kulturált megoldás.

Általában annak szokott ilyen gondja lenni, aki menetiránynak háttal ül. Nálad más lehet a gond, mert buszokon ritka az ilyen ülés.

Izgulni való nincs, de tudom, nehéz leküzdeni, ha ez lenne az ok.

Vécé viszont van mindegyiken. Ha tudsz, oda menj ki időben.

Vihetsz magaddal néhány alkalmas papírzacskót, s ha megtörtént a dolog kidobod a vécében.

Kihajolni veszélyes és ha hátrább van nyitott ablak, a termék ott beszállhat valakinek a képébe.

2015. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden vonaton van WC, míg a lehúzható ablak a Budapest környéki elővárosi vonatokon egyre kevésbé jellemző.


Ha hajlamos vagy a rosszullétre, legyen nálad megfelelő zacskó.

2015. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 10 deka farhát ***** válasza:
Egyébként az is lehet, hogy teljesen jól fogod bírni. A vonaton a busszal ellentétben sokkal kisebb gyorsulás hat rád, vagyis nem gyorsít és nem lassít annyira intenzíven, mint egy közúti jármű. Egyébként meg azt tudom javasolni, amit mások is írtak, hogy lehetőleg a vécé közelében keress magadnak helyet, így ha baj van, oda el tudsz szaladni. Az ablakon kihányni azért rossz ötlet, mert egyrészt telibekapja a kocsi oldalát (és a kocsikat kívülről nem minden nap mossák, így napokig éktelenkedik rajta a termék), másrészt ahogy előttem is írták, a szomszédos nyitott ablakon berepülnek a cseppek, aminek szerintem te sem örülnél.
2015. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!