Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonatjegyekben segítség?

Vonatjegyekben segítség?

Figyelt kérdés

Vonatjegyek árának alakulása?

Én már nem tudom követni ezeket a modositásokat...

Ha sima gyorsvonattal szeretnék utazni, mondjuk 2700,-van odairva,de mellette van egy P betü akkor az gondolom a potjegy,azt még külön rászámolják?

vagy az benne van az árban?

Az IC-nél meg amit ir árat abban benne van a hely jegy? vagy azt is külön számolják?


a másik kérdésem az lenne hogy szokott lenni napijegyem bkk-ra amire mondták már azt is, hogy vonaton érvényes, de azt is hogy nem érvényes ,pesti szakaszon. Akkor most mi van?


bocs a sok kérdésért.Pénteken utazom és egyszerüen nem értek semmit....



2015. ápr. 22. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az Elvirán nézed az információkat, az árnál a teljes árat írja ki, pótjeggyel, helyjeggyel, mindennel együtt.
2015. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. ápr. 22. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

bkk bérlet néhány szakaszon érvényes (pl. Ferencváros - Kőbánya-Kispest), de Déli pu. és Kelenföld, vagy Keleti pu. és Kelenföld között nem számítják be.

(én sem tudom pontosan, hogy van ez, de egyszer, amikor Székesfehérvárról utaztam Kőbánya-Kispestre, ott beszámított a bkk bérlet és olcsóbb volt a jegy)

2015. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pácser, ez baromság. Ne írj, ha nem értesz hozzá.


A BKK 24 órás jegye Budapesten belül minden MÁV-start vonalon érvényes, a kijelölt vonatokon. A kijelöltek közé tartozik minden, ami nem Ex, IC, EC, EN vagy RJ vonat. Igaz, egyes sebes és gyorsvonatokra, továbbá IC-k gyorspótjeggyel igénybe bvehető kocsijaiba kell gyorsvonati pótjegy is mellé.


Ha tudni akarod, így mennyi lesz a VONATjegy, jelöld be, hogy Budapest-bérlettel. Azt azonban vedd figyelembe, hogy csak a Szob-Hatvan-Szolnok-Kecskemét-Kunszentmiklós-Pusztaszabolcs-Székesfehérvár-Komárom-Esztergom körön belülről indulva tudod kiváltani a Budapesten belüli szakaszt a 24 órás jeggyel!


Az IC jegyek ára a most kiírthoz képest még változhat, ha nem elővételben veszed meg. Ahogyan az otthoni jegynyomtatással pedig spórolhatsz.

2015. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 erre mégsem adhatok zöldet, mert én ha Székesfehérvárról utazok délibe, sosem ajánlja fel, hogy Budapest-bérlettel.
2015. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tuti infokat:) a nem tutikat meg majd akkor megkérdezem ott:D
2015. ápr. 23. 09:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!