Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Honnan kéne tudnom, hogy a...

Honnan kéne tudnom, hogy a 4es 6os villamos melyik irányba, merre megy?

Figyelt kérdés
Ott van egymás mellett, sose tudom, hogy melyik irányból szálljak fel. A metró esetében ez egyértelmű.

jún. 25. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk ki van írva a megálló elején a táblára ...

De amúgy van szád, ha ez nem jönne össze neked.

jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Mond már meg, melyik megállóban lehet eltéveszteni.
jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát ha az ember nem pesti akkor könnyen.
jún. 25. 20:03
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

#3: ez most mire válasz?


Egyébként én sem vagyok pesti (Budán lakom), de nem nagyon sikerül eltévesztenem. Jobb oldalon halad, mint minden más m

jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
JÓ! Ez nagyszerű hír! Gratulálok ehhez! Én Lőkősházán lakom. Az a gondom, hogy nézem a google térképen hogy hova hogy szállok át, de sajnos ha még sose kellett átszálljak pl a jászai mari téren akkor nem tudom, hogy az egyik vagy a másik irányba menőre kell felszállnom. Tehát én melyik oldalon vagyok, és melyik merre megy. Pl. A metró esetében ki van írva fent, hogy nyíl erre vagy nyíl arra.
jún. 25. 20:17
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb oldali közlekedés van villamosok esetében is. Ebből egyértelmű, melyik sáv merre megy.
jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Te nem értesz engem. Én értem hogy úgy mennek mint az autó és minden más. Köszönöm. De honnan kéne tudjam, hogy az ahol én vagyok onnan nekem jobbra vagy balra kell menni. Maximum remélhetem hogy jobb irányba visz, és nem leszek balfasz.
jún. 25. 20:24
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Könyörgök: KI VAN ÍRVA!!! Ha Mucsajröcsögén laksz, akkor is ki van írva a táblára. Ezt a triviális alapigazságot mért kellett lepontozni? És ha Mucsajröcsögén laksz, akkor is van szád, és ha bármilyen rejtélyes oknál fogva nem tudnál olvasni, vagy nem találnád meg a megálló elején a táblát, ami egyébként embernyi magasságú, akkor bármelyik várakozótól meg tudod kérdezni. Ezen meg mi a probléma? A budapestiek szerinted emberevők?
jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
A szobádból kitaláksz? Vannak feliratok?
jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Belövöd az égtájat, melyik vonal megy a célod felé, és melyik az ellenkező irányba. Vagy megnézed a táblákat a megállóban, melyik vonal honnan jön, hová megy.
jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!