Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vonatot vagy a buszt preferá...

A vonatot vagy a buszt preferáljátok jobban? Miért?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 10:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Egyiket sem használj OSCAR telekocsit. De most komolyan, kényelmes, gyors és olcsó is. Én is szoktam vinni embereket vagy ha nincsen kocsim éppen akkor engem is vittek már.
2015. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Vonat mert gyorsabb és többször kényelmesebb is.

Mindkettőt használom hétköznaponként (át kell szállnom) mivel a településemen reggel nincs vonat.

2015. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Én a buszt.

Hogy miért? Ennek 1000 és 1 okát fel tud(om/nám) sorolni:

Először is: felénk nincsen vonat...úgy döntöttem nem is folytatom. :)

2015. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Busz, egyértelműen. Rugalmasabb (nem kell sín), kevesebbet késik (tapasztalat), emberközelibb (a vonat néha olyan, mint egy marhavagon).
2015. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Vonatot, a railjetznél nincs kényelmesebb :)
2015. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként ha mindkettő van és nem egy kis gagyi piroska a vonatot preferálnám. Több oka is van, több generációs vasutas vagyok, én vagyok az első aki nem lett az a családban :-) vonaton kimehetsz WC-re általában nincs az a zsúfoltság mint buszon, ahol sokszor nyomorogni kell valaki mellett. Sétálhatsz a folyosón ha van kedved, vonat nehezebben karambolozik mint egy busz...Meg ilyenek...
2015. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya is. De nekem a vonat jön be jobban. Egyrészt van WC. Ami egy 3órás útnál (vidékről utazom időnként a fővárosba) igencsak nem elhanyagolható. A vonaton szinte mindig van hely. Nem szardíniakonzerv, mint a buszon. Van némi szociális fóbiám és nagyon kényelmetlen amikor olyan közel vannak az emberek hozzám mint a buszon. Kényelemben a busz alapból jobb és sok esetben tisztább is de a vonatok közt is ki lehet már fogni olyat ami teljesen rendben van.
2015. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben a cigányok miatt inkább a buszt, de egyébként a vonatot. Bár nyáron durván túlhűtik a Flirtöket amik nálunk járnak.
2015. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Vonatot. A már említettek miatt.
2015. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mióta Flirt van, csak vonat. Közelébe sincs semmilyen busz. Klíma, wifi, ülőhely(!), pontosság.
2015. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!