Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet eljutni Miskolcról...

Hogy lehet eljutni Miskolcról Mogyoródra? Részletes leírás kellene Ha Miskolcról nem lehet akkor valami más közelebbi településről esetleg

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Auchannál felmész az m3-ra, mogyoródnál pedig lejössz :P
2014. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

1-es: kůrva okos vagy. Egyrészt tömegközlekedésről volt szó, másrészt Miskolcot nem érinti az M3-as, csak az M30-as.


Miskolcról sebesvonattal utazz Gödöllőig, majd onnan H8-as HÉV-vel Mogyoródig. Innen a település távolabbi részeire a Fót felé közlekedő buszokkal juthatsz el.

2014. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Elfelejtettem odaírni hogy a Hungaroringre szeretnék kijutni

Oda is jó ez a módszer?

2014. aug. 25. 09:52
 4/4 anonim válasza:
én nem ajánlom... mi jól megszívtuk :D a google maps szerint járható az út, de azt nem részletezi, hogy 3 hegyen és egy kukoricaföldön megy keresztül... autóval, nem tudom, hogy van-e kerülőút, de gyalog esélytelen...
2014. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!