Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kick ICQ 6.2 első szettet...

Kick ICQ 6.2 első szettet autóban hogy kell bekötni? Az oké, hogy honnan kapja a feszültséget, de a hangváltón mit hova kell kötnöm? A leírás vagy orosz vagy kínai szóval ez ki van lőve.

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 17:13
 1/7 dirtboy ***** válasza:

nem találtam róla olyan képet amin látszik a jelzés de ha jól gondolom azon is bal kettőre kötöd az erősítőről a vezetéket,közepén a mélyközép és jobb szélen a magas hangszóró vezetékpár lesz.

minden esetre nézd meg a jelzéseket rajta,valahol biztos rajta van a váltón.

2014. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bal szélen a +12-t kapja az oké. középen a mélyközép kapja a feszüóltséget és jobb szélén van 2 olyan felirat hogy 0db és mellette +3db. De ha erre kötöm a csipogót akkor nem szól csak akkor hogyha a mélyközép vezetékeivel összeérintem. tehát a csipogo is onnan kapja a feszültséget ahonnan a mélyközép?
2014. márc. 30. 13:18
 3/7 dirtboy ***** válasza:

dehogy onnét,ha onnét kapná akkor ő is meg kapná azokat a frekiket amiket a mély közép kap.

a felirat egyébként nem 0db és 3db hanem 0dB és 3dB.

nem mindegy hogy darab vagy decibel.


nézd végig a teljes rendszered fejegységtől kezdve hogy nincs e valami elállítva és hogy el jut a hangváltóig az a freki ahonnét már a magas dolgozik /3400hz a keresztezési frekvenciája/,ha el sem jut akkor nem csoda hogy nem szólal meg hiába kötöd be a helyére.

2014. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
be lett kötve minden, de a csipogót és a mélyközépet 1 kábelre kellett kötnöm, és a 3dB kábelét a csipogó egyik szálára kellett kötnöm és így szol szépen. ez rendben van így?
2014. ápr. 3. 22:51
 5/7 dirtboy ***** válasza:

ha neked az úgy szépen szól akkor rendben van,egyébként meg szerintem marhára nincs.

ha arra kötötted rá ami a mélyközéphez megy azon nagyobb amplitúdójú áram megy,kiütheted a kicsit,valamint így meg kapja az alacsonyabb frekvenciát aminek semmi keresnivalója a csipogónál.

azt nem értem hogy miért nem úgy kötötted be ahogy a felirat mutatja a váltón.

én sajnos nem tudom milyen felirat van rajta mert az én szettem nem icq 6.2 de még csak nem is kicx és képet sem találtam amin látnám de még csak te sem fényképezed le.

a lényeg hogy ott van rajta a váltón hogy mit hová kell kötni.

In+ bemenet pozitív

In- bemenet negatív

W+ mélyközép pozitívja

W- mélyközép negatívja

T+ magas hangszóró pozitívja

T- magas hangszóró negatívja

2014. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
semmi ilyesmi feliratok nincsenek rajta, a csipogót pedig akárhova kötöm nem szólal meg csak akkor hogyha a mély közép vezetékeihez érintem. Akármit akárhova kötök nem szól kivéve ott. Minden lehetőséget meg próbáltam.
2014. ápr. 7. 22:43
 7/7 dirtboy ***** válasza:

akkor ha jól értem a 3pár vezetéknek való helyből az egyikre nem reagál.

nyilván nem azért van rajta hogy üresen legyen,ha garanciás akkor vidd vissza vagy pedig csináltasd meg valakivel de annak működnie kell ha meg felelően van bekötve és a beállítások is jók,tehát a kresztváltó meg kapja a magasabb frekit is.

mint már írtam ha az előrébb valahol már levágtad pl fejegység vagy erősítő akkor nem csoda ha nem szól a csipogó hiába kötöd be a helyére.

2014. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!