Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rieju ROBOGÓKBAN kínai...

Kiro113 kérdése:

A rieju ROBOGÓKBAN kínai blokk van?

Figyelt kérdés
Mert álítólag elég gagyik.
2014. febr. 22. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Maga a márka is kínai. Kompletten az egész motor kínai.

Megjegyzem, hogy a japán jobb, mint a kínai, de attól, hogy valami kínai, még nem feltétlen rossz.

2014. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem kínai hanem spanyol.Am nem hinném hogy az van benne ha abból indulok ki hogy a supermotokban eredeti olasz am6 blokk van.
2014. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kínai mi persze,max kínában is van öszeszerelő mühelye,sok hejen hallotam hogy kínai de konkrét bizonyítékokat még senki nem mondott,a motor spanyol,ha nem hiszed akkor nézz utána,nekem egy rr 50-es riejum van 2001-es,rajta van az adat tábláján hogy made in spain,továbbá akarbin meg az hogy made in italy,azért mert egy motor nem ismert annyira mint pl egy aprillia,és kínai hangzásu a neve az nem azt jelenti hogy kínai,ha meg tudod cáfolni az álításom,akkor azt linkeld be.A sajátom egy neppertől vettem őis azt mondta h spanyol,gyárilag ducati gyula van benne,pirelli gumival,ajp fékkel,egy made in china motoron szerintem ilyen cuccok vannak,a kérdést azért tettem fel mert a robokóikat
2014. febr. 22. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal a rieju Spanyol márka és olasz blokkot használ.
2014. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Rieju spanyol márka. A robogói, a 4T-s ki tudja hol készül, de általában GY6-os blokk van benne. A GY6-os blokk története: A Honda, hogy piacot nyisson az alsó kategória felé, és legyen hova eladni az alkatrészeit/gazdaságosabb legyen a gyártásuk, összeállt egy befektető csoporttal, és létrehoztak egy közös vállalatot, a KYMCO-t. A Kymcoba kerültek beépítésre a Honda tervezésű 4T-s blokkok/alkatrészek. Ezen blokk típusa a GY6 és variánsai (50-163ccm-ig). A Kymco mint márka és gyárt taiwani, nem kínai. Viszont a legtöbb kínai 4T-s robogóba is GY6-os/licencű blokkot szerelnek. Az, hogy ezeket ténylegesen hol gyártják már és milyen minőségben, azt már a fene se tudja, de hogy az alkatrészek kompatibilesek az biztos.

Az biztos, hogy a Rieju 4T-s robeszok is GY6-os blokkal vannak szerelve. Faék egyszerűségű blokk, alkatrész bőséggel van hozzá, van aprópénzért kínai, kicsit drágábban taiwani jobb minőségben. De még így is minden olcsóbb hozzá mint az olasz robogókhoz.

2014. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kínai ?? Sok tudatlan megszólalt :D Nem az , igazából olasz még a márka története is fent van a neten . Am 6 blokk van benne mint általában minden 50 ccm-es normális motorban . Nekem egy rr 50 sport editionom van 3 éve sok km-rel 2006 os és ez idő alatt semmi bajom nem volt vele pedig pörög mint állat és jól viszi a 90 kilómat is . Amúgy a rieju modelljei is megérik az árukat lehet hogy nem egy kiegyensúlyozott derbi vagy aprilia , egy kicsit talán hanyagabb de ezen felül igazán jó motorok. Volt derbi sendam , yamaha dt 80 am idáig ez a legjobb motorom.
2014. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
spanyol* előző voltam
2014. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!