Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Semmelweis Orvostudományi...

Semmelweis Orvostudományi Egyetemhez (SOTE), hogy lehet eljutni? Milyen konkrét tömegközlekedési eszközökkel lehet eljutni? Olyanra vagyok kíváncsi pl.18/A busszal vagy a 201/C villamossal stb. Konkrétan, milyen buszok járnak arra?

Figyelt kérdés

Százhalombattáról kellene eljutnom oda, de mivel nem tudom melyik busz/vonat/űrhajó/bármi áll meg ott, így elég nehéz. Gondolom több átszállásos téma lenne.


Annyit tudok busszal vagy a Kelenföldi vagy a Népligeti autóbusz állomásra érkeznék, onnan tovább nem tudom merre.

Vonattal pedig halvány gőzöm sincs hol kellene leszállni...

Hogy lenne érdemes, milyen módon és útvonalon lenne célszerűbb és rövidebb?


Illetve láttam térképen több tanszék, meg épületek igen csak szétszórtan vannak, tehát aki oda jár például az orvosi karra, annak 2 előadás, vagy gyakorlat között buszoznia is kell? Mert a térképen eléggé szétszórtan más-más címeken mutatja az egyetem többi épületét.

Sajnos sosem jártam ott, Budapesten is mindig átutazóban voltam kocsival, sosem jártam ott sehol, így a SOTE területén tömegközlekedéssel is jártas emberek ötleteit, tapasztalatait várom! :)


Köszönöm a segítséget!



2014. aug. 17. 21:50
 1/7 anonim válasza:
2014. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A SOTE épületei különböző helyeken vannak. M3-as metróval (vagy drága BKV-nak hála néha pótlóbusszal) tudsz utazni, attól függően, hogy éppen melyik épületbe kell menned.
2014. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Százhalombattáról vonattal Kelenföldig. Onnan 4-es metró a Kálvin térig majd 3-mas metró Nagyvárad térig (de több helyen is van SOTE épület)
2014. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, előadások között buszotnak/metróznak. Valamikor a Nagyvárad térről kell átmenni a Kútvölgyi Klinikára.
2014. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Általában mennyi az utazási idő mondjuk 2 előadás helyszíne közt?

Illetve milyen bérletet érdemes venni, ha metrózni is kell meg buszozni is, gondolom bérlettel olcsóbban jön ki, mintha mindig jegyet vennék.


Köszönöm a válaszokat! :)

2014. aug. 18. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű felsőoktatási diákbérlet, városhatáron belül mindenre jó. És valamikor 5 perc séta a másik előadás, valamikor fél óra bkv.


Ha jól sejtem most vettek fel orvosira. A golya.iocs.hu-n keresd meg az évfolyam facebook-ját, ott több hasznos infó is van.

2014. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni, mert akkor nem kell 500 féle bérletet venni... :D Köszönöm szépen az infókat mindenkinek! :)
2014. aug. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!