Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV sztrájk alatt az ellenőr...

A BKV sztrájk alatt az ellenőrök se dolgoznak?

Figyelt kérdés
Valaki látott a napokban BKV-ellenőrt?
2010. jan. 14. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Erről akkor se a fizető utasok tehetnek. Ha februártól nincs szükség a munkámra, mert az állandósok megcsinálják, akkor nem tudom fizetni a fizetnivalóimat, végülis ja, éhen is halhatok, ezt a magyar államot nem érdekli.
2010. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
No, nem vitatkozom tovább, be kell érnem dolgozni a délutáni műszakba.
2010. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%

amikor a segged alatt kigyullad egy busz vagy metró, vagy nekimegy a falnak mert szar a járgány, akkor meg a sofőr nem tehet majd.


csaj épp ezt nem mindenki akarja kivárni.

mind1, hagyjuk, téged nem érdekel senki más csak magad. ennyi. ez egy országos jellemző.

2010. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nézd, mi kitakarékoskodtuk az éves bérletet, kifizettük, valaki azt zsebrevágja, de nem az utasok, azt kéne elkapni a vezetők irodájában, akik ezeket a pénzeket zsebrevágják és veszik maguknak a milliós kocsikat meg házakat. De a sztrájk csak a becsületes utasokat károsítja meg. Aki nem ér be dolgozni és kirúgják, aki nem jut el vizsgára (mert nincs, aki elvigye), és csúszik a féléve emiatt, és ezért fizetni is kell, az egyik kórházban tegnap nem dolgozott a labor, mert nem értek be a dolgozók, ma már megoldották, de azt ki szívta meg? A betegek.

Tehet a kisember arról, hogy rosszak a járművek? Mi befizetjük a jegyet és a bérletet, b+, a vezetőket kéne nyakoncsípni és elkobozni a többmilliós vagyonukat, és akkor lenne miből fizetni a járművek karbantartását és felújítását, te barom. Ha a BKV dolgozói nem oldják meg és nem azokon verik le, akiken behajthatnák, akkor egyszer az utazóközönség fog fellázadni, és fegyverekkel mennek neki ezeknek a vezetőknek. Ez kell? Komolyan, kinyílt a bicska a zsebemben ettől a maszlagtól, az érveidtől. Igen, tudom, hogy mi van, de erről nem az utas tehet, hanem a vezetők, mégis az utas szívja meg.

2010. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2010. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

meg az ott dolgozók.

szerinted mi mást tehetnének, de tényleg? Nem látod, hogy így is szarnak rájuk? A metropol újságban ott virított a kocsis feje és nyilatkozott, hogy mennyire nincs pénz, hogy teljesítsék a követeléseiket. Szerinted ez nem krvára pofátlan egy dolog? Ő felveszi a több százezres vagy talán milliós fizetését. Pár hónapja amikor már javában tartott a válság is vitték el a száz millióat kielégítésekre, projectekre amiknek semmi értelme nem volt. Az újonnal kész ülő weblapjuk amibe szintén több milliót vagy több 10milliót öltek olyanok csinálják akikre 100.000-et nem áldoznék, de azt a pénzt is zsebre teszi valaki.


Ők tesznek valamit, mert betelt náluk a pohár. én megértem mind2 felet, de az bssza fel az agyam, hogy ti mégis a sofőröket teszitek felelőssé, őket veritek meg nem azokat akit kellene.

2010. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És szerinted arról én mit tehetek, hogy a bkv vezetők ekkora végkielégítéseket raknak zsebre? Talán én határozom meg, hogy ki mennyit kapjon? Mégis bennünket szopatnak!
2010. jan. 14. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!