Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV-s jegy ellenőrök ma is...

BKV-s jegy ellenőrök ma is dolgoznak villamosokon héveken buszokon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ezek a genyók mindenre képesek. Legyél résen.
2010. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De remélem nincsenek annyian mint máskor, azért ezek is emberek állítólag. Jó akkor nem ülök le nyugisan, hanem azért fél szemmel figyelek. :)
2010. dec. 31. 13:31
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
El is kaptak ma. B.....meg.
2010. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Bakker. Szemét népség :(

Na akkor ugyanúgy figyelnem kell mint az év többi napján, azt hittem legalább ma nyugi lesz. :( 'csába

2010. dec. 31. 13:52
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
na és vajon éjjel lesznek az éjszakaikon?...
2010. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
biztos lesznek, ilyenkor emelt bérezés van (mint a sofőröknek is) és van aki nem akar bulizni, csak pénzt keresni.
2010. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még szép hogy lesznek! Többen is, mint máskor! Mint a sünök.... -.-
2010. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

engem nyáron szedtek le amikor 1 jegyet használtam trolin aztán átszálltam metróra :D befelé nem volt gond de kifelé megállított aztán mondtam hogy vidéki vagyok emg szemüveges csak a szemüvegemet otthon felejtettem azt gondolkodott 10percet és elengedett :D

De nagy genyók, zalavolánnál olyan ellenőrök vannak(legalábbis kanizsán). Ellenörzés van buszon azt kérdezi 1 csajtól az ellenőr h le szertnél szállni? Csaj: igen, de nincs jegyem. ellenőr: nembaj, mennyél!

nem büntetnek meg kanizsán :D a nicns jegyed max leszednek de nem büntetnek meg, vagy előreküldenek hogy vegyél jegyet :)

2010. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

"Szemét népség"


Képzeld, a munkájukat végzik. Azt hiszem, nem kötelező utazni BKV-n. Ha utazol, akkor vállalod a rizikót, hogy elkapnak. Ez van.


Ha kirabolsz valakit az utcán, vállalod az esélyét, hogy lecsuknak, vagy az ember visszaüt, nem? Ugyanaz.

2010. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem, nem ugyanaz. Amelyik udvarias, az rendbenvan. De akinek még a falusi diszkóba is túl nagy paraszt lenne kidobónak, annak semmi keresnivalója ott.
2010. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!