Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV-s jegy ellenőrök ma is...

BKV-s jegy ellenőrök ma is dolgoznak villamosokon héveken buszokon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 13:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja, sok gyökér van köztük. 8 általánossal is felveszik őket gondolom, és aztán onnantól menőnek hiszik magukat merthogy ők ellenőrök és "uralmuk" van a többiek felett. A munkájukat végzik, de emberi módon tegyék és úgy szóljanak az emberhez. Amúgy eddig megúsztam a mai napot, éjszaka meg már remélem nem lesznek, de amúgy éjszaka már az sem érdekel ha lesznek, szerintem ilyenkor nagyon sok embernek nem lesz jegye...
2010. dec. 31. 21:19
 12/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:41


már ne haragudj, de a mi pénzünkből tartják el azt a sz@rt, és akkor még vegyél k*va sokért jegyet!!! ha nem sajnálod a pénzt akkor gondolom autóval jársz!

2010. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
7%
Egy kicsit gondolkodjon már mindenki.Ha bemész a boltba,veszel egy kenyeret,és nem fizetsz,az lopás..Ha elkapnak szólhatnak a rendőrőknek,és feljelentenek.Nem az van hogy ejnye-bejnye,tedd vissza.Itt egy szolgáltatást veszel igénybe.Vállalod a kockázatot.Elkapnak,miért kéne elengednie?Majd ha a büntit kifizetted,mehetsz.Amúgy meg nem muszáj BKV-val utazni senkinek.Lehet menni gyalog,kerékpárral,saját autóval,taxival.Ott még meleg is van,kellemesen elbeszélgetnek veled,háztól házig visz.Miért nem azzal mentek?
2011. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Utolsó! Ki vagy te? Hol élsz? Hallasz híreket? Ismered ezt az országot? És gondolkodásról hallottál már? Logikáról?
2011. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lehet menni gyalog,kerékpárral,saját autóval,taxival.


Ja igen, Budapesten ez tökre kivitelezhető hogy gyalogoljál a város egyik végéből a másikba.

Kerékpááral se lehet sokfelé biztonságosan haladin azért ez mégsem Bécs, ahol többször annyi kerékpárút van logikusan kialakítva.

Saját autó, taxi ugyan már. Akinek jegyre nem telik ezekre szerinted igen? Komolyan el kéne már felejteni ezt az óvodás gondolkodást. Ezeréves ócska szöveg, ciki.

2013. ápr. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bárhová lehet bringával menni. Tudom, ugyanis több mint egy éve mindenhová azzal megyek. Ez csak nevetséges kifogás, hogy "nem lehet". De lehet, csak akarni kell.


Amúgy gyalog is lehet közlekedni, bár tény, több idő. De a legtöbb távot gond nélkül le lehet sétálni - amikor nem volt bérletem én pl a Nyugati - Boráros tér távot gyalog sétáltam le mindig. De jópárszor elsétáltam a Blahától az Örsig - egy óra alatt kényelmesen le lehet sétálni. Sőt, újpestról is el lehet jutni a nyugatiig, de sétáltam már Nyugati - Déli távot is le, teljesíthető. Csak úgy kell az időt számolni hozzá.

2013. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Akkor mi a francnak tömegközlekedés ha lehet gyalogolni?

Szüntessék meg, és meg lehet spórolni a veszteséget amit termel.

2013. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!