Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV sztrájk alatt az ellenőr...

A BKV sztrájk alatt az ellenőrök se dolgoznak?

Figyelt kérdés
Valaki látott a napokban BKV-ellenőrt?
2010. jan. 14. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
nem,azok csak akkor dolgoznak ha én pottyázok :D
2010. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Újpest-Központban én tegnap egyet se láttam.
2010. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

metrónál nem nagyon. nyilván tudják, hogy sokan agyonverik őket. mondjuk tudom,hogy van baj velük is, de elég szánalmas, hogy a dühös utasok a dolgozó sofőrökön meg ellenőrökön akarják leverni a bajaikat.


Nem pedig a vezetőkön akik a kis alkalmazottaktól levonják apénzt de maguknak megtartják a több százezret.

2010. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor nem veszek jegyet! :D


(Az utolsóval nem értek egyet. Nem a vezetők szervezték a sztrájkot. Mindenhol pénzelvonás van. Ez alapján a fél ország sztrájkolhatna. Szerintem inkább örülniük kéne a BKV-soknak, hogy van még munkahelyük.)

2010. jan. 14. 12:14
 5/17 anonim ***** válasza:

még mindig nem fogod fel.

a BKV vezetőktől nem vonnak le pénzt, akik nagyon sokat keresnek, de tanácsadársa kielégítésekre van pénz.



felfogod?

Mit szólnál hozzá, ha egy cégnél ami veszteséges dolgoznál, és minden kisembertől pénzt vennének el, amit gyakorlatilag a vezetők zsebre tesznek?


Ha a BKV fejesek is lemondtak volna a fizetésük egy részéről, akkor hidd el nem lenne ekkora lázongás.

2010. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az egész ország sztrájkolhatna, mert minden dolgozótól vesznek el pénzt, én egy pénzintézetnél vagyok és csak határozott időre (örülök, hogy ez a munkám is van, még akkor is, ha keveset keresek, de összetenném a két kezem, ha tartós munkám lenne, eszembe nem jutna sztrájkolni, mert legalább lenne biztos munkám és nem lenne bizonytalan a jövőm), az állandó kollégák tegnap kaptak tájékoztatást, mi is a változtatás, és hogy változnak a bérek, hogy érinti ez a dolgozókat. A vezetők persze mindenhol nyernek, hiszen ők eleve többet raknak zsebre.
2010. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

van egy kis különbség.

neked biztosítanak rendes munkakörülményeket gondolom.

nézd meg mit biztosítanak a sofőröknek

2010. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mit nevezel rendes munkakörülménynek? Azt, hogy még most január közepén sem tudom, mi lesz februártól, maradhatok-e vagy kereshetek újból munkát, nem nevezném rendes munkakörülménynek.
2010. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%

ez a gond, hogy ezzel sem vagy tisztában.

van helyed ahol dolgozol egy iroda, asztal, van fűtés, van wc ahova kimehetsz ha rád jön, van víz, esetleg még kávé is, rendes ebédszünet esetleg, stb?


ezek egy buszsofőrnek mint limitálva.

a buszok le vannak robbanva, veszélyesek, egy veszélyes járművel kell cirkálniuk egész nap és vele utasokat szállítani, akik rajtuk verik le, hogy a vezetőség erre nem költ. Szerinted az átlag magyar kinek fog anyázni ha a buszba bemegy a kipuffogógáz, ha az egész jármű gány? Nem fog bemenni a vezetőséghez, nem fog bemenni a garázsba, hanem a sofőrt ugatja le érte.


Wc-re akkor mennek ki ha a végállomásra érnek, és ha van rá idejük, mert a menetrenddel iszonyat nagy nyomás van rajtuk, tudod rohadtul nem igazságosan van kiszámolva.


sorolhatnám még. És akkor erre jön az, hogy a vezetőség nem költ a roncs buszokra, a munkakörülményekre, hanem a saját zsebét tömi és a dolgozótól vesz el pénzt, mert szerinte nincsen elég.


érted már? Ha még most sem, akkor fölös is folytatnunk.

2010. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
képzeld el milyen lenne ha egy dohos pincében kéne dolgoznod reggeltől estig ahol akkor mész ki wc-re ha engedik és kaját az ajtó alatt kapsz be esetleg? hasonló lenne asszem.
2010. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!