Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hajdúszoboszlóról csak átszáll...

Hajdúszoboszlóról csak átszállással tudok Győrbe menni?

Figyelt kérdés
Átszállás alatt Pestet értem.
2014. aug. 11. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Itt keress rá a részletekre: [link]
2014. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Annyira nem vagyok tájékozott ilyen téren!

2014. aug. 11. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:

A legrövidebb verzió az, ha Kőbánya-Kispestig utazol, majd átmész a Kelenföld Vasútállomáshoz és ott szállsz fel a vonatra.


Az elvira a KÖKI és Kelenföld között egy vonattal ajánlja a közlekedést, gyakorlatban szerintem kényelmesebb, ha a KÖKInél felszállsz az M3-as metróra, a Kálvin téren átszállsz az M4-re (Kelenföld vasútállomás irányába) és a végállomásig utazol. Egy vonaljegy (350 Ft) elég hozzá.

2014. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az aluljárózás és a plusz költség miatt nem ajánlom a metrózást (nem tudom, mennyi csomaggal tervezel utazni, de jól megpakolva egy lépcsőzés is több, mint elég :) ).


A Nyugati fele közlekedő IC-vel vagy sebessel elmész Kőbánya-Kispestig*, onnan a székesfehérvári személlyel (G43) Kelenföldig, ahonnét jár Railjet, IC, személy, meg mindenféle vonat Győr fele.


*Vagy ha nem akarsz pótjegyért fizetni, akkor személlyel mehetsz Ceglédig, ott meg átszállhatsz a nyugatis zónázóra, de ilyen távon megéri azt a pár száz forintot a menetidő-különbség.

2014. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de én még soha nem utaztam nem nagyon tudom hogy miről beszéltek.De nagyon nagyon köszönöm!Egyébként a szerelmemhez akarok utazni! :))
2014. aug. 11. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!