Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy juthatok el Orosházáról...

Hogy juthatok el Orosházáról Siófokra a legkevesebb átszállással? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mamámék szeptemberben mennek Siófokra 4 idős hölgy plusz a csomagok. Milyen útvonalat ajánlotok nekik?Én néztem buszt de azzal két órát várnak Pesten de visszafele Siófokról már csak késő este megy úgyhogy úgy gondolom visszafele a vonatos téma lép életbe..de melyik pályaudvart kell nézni? Ha pl. olyan útvonalat szeretnék hogy Orosháza, Békéscsaba , Pest és Siófok ez két átszállás.. keleti...?gondolom de biztosra akarok menni :)

2014. márc. 25. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

írd be honnan, hova, mikor


volan busz: [link]

2014. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeged-Balaton vonat csak nyáron van, így valszeg a legegyszerűbb busszal menni Budapest, Népligetig, onnan 103-as busszal Kelenföld vasútállomásig, végül vonattal Siófokig.
2014. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Népligetből megy busz is Siófokra

2014. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!