Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem volt BKV bérletem,16ezer,...

Nem volt BKV bérletem,16ezer, de bérlet bemutatással 2ezer, az utólag vásárolt bérletet elfogadják?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 12:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Majd máskor elkapnak, nincs probléma. ;)
2014. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem szoktam bliccelni, elfelejtettem, hogy lejárt a bérletem.
2014. máj. 26. 16:52
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát úgy legyen, hiába ótvar a BKV, még mindig olcsóbb és kötetlenebb, mint a távolsági tömegközlekedés.
2014. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
4%

Jajj szegény pici ártatlan BKV!!! A több százmilliós végkielégítésekkel meg a milliárdok kitalicskázásával! Vices, hogy még becsület egyáltalán szóba kerül az elején lévő válaszban!!!


Bliccelj csak, de máskor ne add oda semmid, ugyanis nem hatósági személy, nem igazoltathat. Én sohasem fizetek, kivéve a metrot. De ott meg minimálisat. Pl. ma Örstől Déliig mentem metro szakaszjeggyel, aztán délután visszafele újra kilyukasztottam ugyanazt.


Persze, majd becsületes leszek a sok botrány után. Adózni se adózok, minden politikus megdögölhet.

2014. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

" A több százmilliós végkielégítésekkel meg a milliárdok kitalicskázásával! Vices, hogy még becsület egyáltalán szóba kerül az elején lévő válaszban!!! "


Történt mindez 6-8 évvel ezelőtt. Meddig lesz még ez kifogás?

És ha a gázművek fejese lop akkor holnaptól a gázért sem fizetsz? Ha az ABC-ben lopnak az eladók te is lopsz onnantól?


Elég kretén felfogás.

2014. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Még te vagy megsértődve, hogy igénybe veszed a szolgáltatást? Van lábad, gyalogolj, ha nem tetszik. Érdekes, mindenkinek csak joga van, kötelessége semmi. Te sem vagy kivétel, húzz bakancsot és sétáld le a metrót, ha annyira meg vagy sértődve a BKV-ra, nem kell felszállni.
2014. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

6-8 évvel ezelőtt volt, igen, és? Szerinted azóta glóriával járnak a fejükön és hót becsületesek?


Amúgy meg a magyar ember sztem épp eleget adózik, hogy legalább ezek a 30-40 éves roncs buszok meg villamosok, metrok ingyen járjanak neki.


Ha már augusztus 20.-án az ország tortája nevű szarságként lévő 1 szelet tortáért is 500 forintot kérnek... Ezeknek tényleg semmi sem fér bele. Meg szaros 90-100 ezres fizetések, aztán mindenki legyen becsületes, miközben a politikusok szétlopnak mindent?

2014. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Pontosan az ilyen seg*fejek miatt hagyjuk el az országot. Majd a sok ingyenélő miatt fizessenek a becsületes emberek?!
2014. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Meg szaros 90-100 ezres fizetések, aztán mindenki legyen becsületes"

Nekem mondjuk nem ennyi a fizetésem. Biztos én csinálok valamit rosszul. :D

2014. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jellemzően annyi, vagy alatta, ebben a gyereknek igaza van. Azért ne általánosítsunk a saját szerencsénkkel, kérem.
2014. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!