Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen bkk jegyet a legcélszer...

Milyen bkk jegyet a legcélszerűbb vásárolnom?

Figyelt kérdés
2 napra lenne szükségem összesen 8 útra. Szerintem a 10db gyűjtőjegy a legcélszerűbb, de írjatok ötleteket. 16 éves diák vagyok. hévvel, metróval, busszal fogok utazni.

2014. máj. 18. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vennék egy diákbérletet, nem kell lyukasztgatni, egy hónapig jó, ha netán mégis többször mész pestre, és esetleg megváltozik a programod, nem 8x utazol hanem 12x nem ráfizetés.
2014. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg a diákbérlet a legolcsóbb... Aránytalan az árszabás, a vonaljegy, hetijegy, kétheti jegy méregdrága, a bérlet pedig nevetségesen olcsó, ha diák vagy.
2014. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért vegyen már bérletet, ha tényleg csak 2 napig kell 8-at utaznia? Persze, ha egy hónapon belül lesz még dolgod Budapesten, akkor már megéri. Ha a 8 utazásban közvetlen átszállások is vannak, akkor az átszállójegy a legjobb megoldás, a 4 jegy (8 utazás) így 2120 Ft-ból kijön. Ja és ha a metrók között átszállsz, oda nem kell új jegy, egy vonaljegy vagy az átszállójegy egyik oldala is elég.
2014. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!