Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most, hogy igazolvánnyal...

Most, hogy igazolvánnyal lehet bérletet venni, megszűnik a bliccelés?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már miért szűnne meg?
2014. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen, persze. Már nem is bliccelnek. Ma sem láttam egyetlen bliccelőt. Meg is lepődtem először, aztán eszembe jutott, hogy hoppá, már igazolvánnyal is lehet bérletet venni.
2014. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De csak jövő keddtől lesz így :) Arra gondolok, ha valaki eddig bliccelt és elkapták, oda kellett adnia a személyit. Viszont a csekket lehet, hogy nem fizette be és ezt nyilvántartják. Most ha bérletet akar venni, akkor ott lehet, hogy előveszik?
2014. máj. 8. 21:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem értem. Mit vesznek elő, ha bérletet kaar venni?
2014. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dehogy veszik elő, a gép nem jegyzi meg az igazolványszámot, így nem jelzi, ha van tartozása
2014. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a BKK pénztáros megnézné a nyilvántartást, és addig nem ad ki új bérletet, amíg a tag ki nem köhögte a tartozását!

Örülnek ezek minden fillérnek!

2014. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg csak automatáknál van így tudtommal, pénztárnál még ugyanaz van, vagy rosszul tudom?
2014. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kovpet ***** válasza:
100%

Egy bliccelő miért akarna bérletet venni?

Ha mégis akar és kiderül, hogy régebben bliccelt és nem kap bérletet, az miért lenne jobb annál, ha kap és fizet érte? Ha már ott van és fizetne, akkor elhajtják, hogy ne fizessen most sem? Vagy mire gondolsz? :)

2014. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zsebvirág ***** válasza:
2014. máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy eddig nagyon sokan bejátszhatták azt, hogy nem írtak rá számot, és akkor továbbadható a bérlet. Így bármikor elkérhette ismerős, ha épp menni akart valahova, vagy egy bliccelő is bevihette volna utólag hogy "csak otthon maradt", ezt az új rendszerrel jobban ki lehet majd szűrni.
2014. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!