Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lenne esélyem, hogy foglalkozz...

Lenne esélyem, hogy foglalkozzanak az ötletemmel?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan rendszert bemutatni a BKV-nak, amit saját magam terveztem, és egy prototípust már el is készítettem. A jegyrendszer teljes leváltásáról és korszerűsítéséről lenne szó. Többet csak később szeretnék róla mesélni. Hogy és hol adjam elő ezt az ötletet? Hogyan vegyem rá őket, hogy meghallgassanak?

2013. nov. 20. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

a BKV-t kell felkeresned, a honlapjukon van elérhetőség, különböző beosztású emberek elérhetőse van megadva, és kiválasztod, hogy szerinted melyik foglalkozik vele, és írsz neki.

De 4 előre megmondom, nem fognak komolyan venni, mert nekik minden fejlesztés költséggel jár

2013. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már egy prototípust is elkészítettem, kemény 5 rugómba fájt, szóval nem lenne nekik valami hatalmas költségben. Jó, ebben az egyedi dobozolás, és még pár részlet nincs benne, de az alapokat tökéletesen szemlélteti, hogy egyáltalán miről karattyolok nekik.
2013. nov. 20. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a jegyrendszer is egyik eleme azoknak a dolgoknak, amiket már nem kell feltalálni. Nem kell tákolni, csodákat várni, a világ ezer városában működnek jobbnál jobb rendszerek. Oda kell menni és megvenni egyben és üzemeltetni itt. Tehát szerintem nem különösebben fogod őket meghatni...


ráadásul a BKV NEM foglalkozik jegyrendszerekkel, jegyértékesítéssel, 1-2 éve már csak szolgáltató szerepe van. Az értékesítést a BKK vette át.

2013. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van, de ők semmit nem tesznek, közben meg sírnak a sok bliccelő miatt.. Most akkor hogy legyen itt rend, ha nem teszünk érte?
2013. nov. 20. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy egyetlen dolog hiányzik: a PÉNZ. Az nincs. Nem ötletből szenvednek hiányt.

Talicskázz be pármilliárdot, hogy meghoztam az új jegyrendszer árát és rögtön kellesz nekik.


ezért írtam, hogy nem kell feltalálni csak menni és kifizetni, megvenni.

2013. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó reggelt, ember! Már alà van írva a vonatkozó hitelszerződés, amire konkrét tervek nélkül nyilván nem bólintottak volna rá a pénzügyi kockázatot viselő bankok. Nézz csak kicsit szét a BKK honlapján!
2013. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
így van, konkrétan akkor érdekelné az ötlet, ha a teljes kiépítési költséget te állnád vagy egy nagy részét, nekik meg csak élvezni kéne. különben valóban bkk-nál lehet érdeklődni, van-e vagy volt-e már erre pályázat, mert ugye sajnos nem egyénileg választanak, hanem pályázatot írnak ki, aztán persze az nyeri meg, akivel nem csak a cég, de a vezetők is jól járnak, mint magánember(...ha értitek mire gondolok...). FUTÁR-ral is ez a helyzet, szerencsétlenkednek vele, lehet, hogy lett volna egy ennél sokkal gyorsabban kivitelezhető, és tán olcsóbb megoldás is, csak akkor nem a haverom nyeri a pályázatot.
2013. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért ne fojtsuk már meg a kreatívitást !!

Mindenki csak a negatív gondolataival dobálózik, tipikusan magyar.

A Rubik kockáról is elsőként a pedagógusok mondták meg, hogy mennyire ártalmas a fejlődésre.... Meg ugye mégis mozog a föld.

A fiatalember segítséget, ötleteket vár, nem pedig azt, amit kommenteltek itt éppen.

Szóval kedves kreatív barátom, sok sikert a találmányodhoz, a kitartás előbb-utóbb meghozz a a gyümölcsét. Ha jó a találmányod, akkor nagyon hinned kell benne, és rengeteg kitartás kell, és sok kudarc fog érni, amíg eléred a célod, de ne add fel.

Kéresd meg a honlapokon elérhető embereket, sőt még jobb, ha ismerőseiden keresztül ajánlanak be. És ne csak a BKV-ban gondolkodjál, több tucat személyszállító cég van hazánkban.


Sok sikert!

2014. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!