Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol tudok Kunság Volánnál...

Hol tudok Kunság Volánnál panaszt tenni?

Figyelt kérdés
email cim ha van, mert az egyik kedves buszsofőr, rendszerint helyből indul, 5:15 kor. vagyis a táblán ez áll. Namost, mikor beér, felszállunk, ott megy a fűtés a sofőrre, de a busz többi részén hidegebb van, mint kint. 45 percen keresztül a hideg buszon ülünk. 90%-ban még az összes ablak is nyitva van. Felszállás után elmegy kv-zni, mi meg várjuk, hogy elinduljon, ami sikerül 25kor. Tudom, hogy nem melegszik be a busz 5perc alatt, de a másik buszsofőr aki helybéli lakos, az ugy érkezik, hogy meleg a busz. A másik egy du közlekedő járat. A buszsofőrbnek van 20perc pihenőideje. indulás előtt odahivja a barátait felengedi, utána áll be az indulási helyre, ahol mi (kb 40 ember) várjuk, hogy a megmaradt pár helyet elfoglalhassuk, esetleg álljunk. Én ugy gondolom, hogy nekem is ugyanolyan jogom van mint a barátoknak. mellesleg 22 éves vagyok a sofőr meg fiatalabb nálam. A volán tesz valamit ezek ellen? mert hiába öltözök fel rendesen, melegen rétegesen, 3x fáztam fel a hideg busz miatt. A nevét a soförnek nem tudom, csak a napokat amikor ő volt a sofőr. Azt is elfogadják?
2014. ápr. 3. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nos igen. a hideg busz az teljesen változó, nem mindig a sofőr tehet róla, hogy a buszon rossz a fűtés.(meg főként ezek a járatok a legjobbak abból a szempontból, hogy épp napfelkelte van, és mire beér a célállomáshoz, a nap is melegíti a buszt, meg ha jó a fűtés az is, és az utasok megsülnek, nekem nem egyszer volt már ilyen)

és ahogy mondtad, neked is pont annyi jogod van, mint a barátainak. - neked sincs ülőhelybiztosításod, te is oda ülsz, ahol van hely, és nem szabhatod meg, hogy a másik ember ne üljön le, mert te akarsz.

a késés ha rendszeres, az valóban vizsgálandó dolog, de ha időben ér be a célállomásra, akkor teljesen mind1. ha hamarabb elmenne 1 percel, az sem lenne jó.

2014. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ma pl 24kot indultunk el, 6:00ra értünk be, de akkor indul a csatlakozás is. 55-re kellene beérni elméletben. Futva, de sikerült elérni a buszt. De nem csak én vagyok, aki átszállással közlekedik. Értem én, hogy barátok, de az, amikor 50-en vrunk arra a buszra, 10en már fent ülnek, legalább esélye lenne mindenkinek, hogy leülhet, nem csak az, hogy azok a barátok 90%-a foglalja az ő barátjának a helyet. ez ilyen ördögi kör. Nem én nem engedném a barátaimat fel előre, nem azért mert bunkó vagyok, hanem mert más is jeggyel utazik. Nincs bajom, ha állni kell, napi 4 órát utazok, ha van hely leülök ha nincs nincs. de legalább lássam azt hogy esélyt kapok, hogy ülhessek, nem pedig az, hogy az első városban levő megállóban leszállók foglalják el a helyet..
2014. ápr. 7. 19:51
 13/14 anonim ***** válasza:

A barátokkal nem értem mi a baj?

Sokszor van olyan velem hogy már bent áll a végállomáson a busz, de még nem indul mégse enged fel senkit csak max az ismerőseit. Nálunk szinte az összes sofőr ilyen mégse panaszkodok. Egyébként szerintem ameddig nem indul addig nem is köteles felengedni.

2014. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként szerintem ameddig nem indul addig nem is köteles felengedni.


szerintem meg nem csak bérletesek vannak. tehát ha induláskor nyit ajtót, akko tuti nem fog menetidőben elindulni.

2014. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!