Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol tudok Kunság Volánnál...

Hol tudok Kunság Volánnál panaszt tenni?

Figyelt kérdés
email cim ha van, mert az egyik kedves buszsofőr, rendszerint helyből indul, 5:15 kor. vagyis a táblán ez áll. Namost, mikor beér, felszállunk, ott megy a fűtés a sofőrre, de a busz többi részén hidegebb van, mint kint. 45 percen keresztül a hideg buszon ülünk. 90%-ban még az összes ablak is nyitva van. Felszállás után elmegy kv-zni, mi meg várjuk, hogy elinduljon, ami sikerül 25kor. Tudom, hogy nem melegszik be a busz 5perc alatt, de a másik buszsofőr aki helybéli lakos, az ugy érkezik, hogy meleg a busz. A másik egy du közlekedő járat. A buszsofőrbnek van 20perc pihenőideje. indulás előtt odahivja a barátait felengedi, utána áll be az indulási helyre, ahol mi (kb 40 ember) várjuk, hogy a megmaradt pár helyet elfoglalhassuk, esetleg álljunk. Én ugy gondolom, hogy nekem is ugyanolyan jogom van mint a barátoknak. mellesleg 22 éves vagyok a sofőr meg fiatalabb nálam. A volán tesz valamit ezek ellen? mert hiába öltözök fel rendesen, melegen rétegesen, 3x fáztam fel a hideg busz miatt. A nevét a soförnek nem tudom, csak a napokat amikor ő volt a sofőr. Azt is elfogadják?
2014. ápr. 3. 17:19
1 2
 1/14 darujev ***** válasza:
Mielőtt egy adott szolgáltatóról kérdezel célszerű lenne a cég honlapját felkeresni: www.kunsagvolan.hu/index.php/hu/elerhetosegek
2014. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mellesleg 22 éves vagyok a sofőr meg fiatalabb nálam.


akkor nincs D-s jogsija? akkor tényleg tegyél panaszt.

2014. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

már néztem az oldalt, nem véletlenül kérdeztem, kedves 1.

2. de van elhiheted. ő idén lesz 22 én 23. tudom hogy enny mert volt osztálytársam -.-

2014. ápr. 3. 18:10
 4/14 anonim ***** válasza:
22 évesen honnan van D-s jogsija?
2014. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de a sztori szempontjából nem kûrva mindegy, hány éves a fosőr?


A panaszaid jogosak lehetnek, így javaslom, hogy a Kunság Volán, esetleg a Dél-Alföldi Közlekedési Központ honlapjain felsorolt elérhetőségeken célszerű próbálkozni.

2014. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársad, akkor hogyhogy nemtudod a nevét?

Ha az volt akkor miért nem szólsz neki?

2014. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 darujev ***** válasza:
Ha az ottani hivatalos telefonszámok és a cég emilje se felel meg az már a te bajod.. ha tényleg panaszt akarsz tenni és ezeket az elérhetőségeket már megtaláltad akkor miért nem tetted meg? Ha szóban (telefonon) le akar az egyik rázni, próbálj személyes ügyfélszolgálatot vagy pénztárnál panaszkönyvet kérni, ha a központi emil cím nem tetszik.. nem olyan bonyolult dolgok ezek, leírni ezt a hosszú kérdést több idő volt, illetve jóval kevesebb értelme van mintha közvetlenül a cégnek címezted volna. Üdv: Egyes
2014. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a reggeli sofőr nevét nem tudom. hogy hogy lehet jogsia, azt nem tudom, de mégis vezet
2014. ápr. 4. 16:30
 9/14 A kérdező kommentje:
emailt kértem, oldal, amin néztem, csak teloszámot irt ki. emailt nem ( mobil eszközről néztem)lehet csak azon nem mutatja.
2014. ápr. 4. 16:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Amennyiben rendszeres a késői indulás jogos lehet a bejelentésed a buszvezetőre, de a többire nem.


Hideg a busz: Kérdezd meg a szüleidet milyen buszokon utaztak rég! Intézd el, hogy a busztársaság vezetőinek a bére legyen kevesebb és akkor lesz pénz korszerűsíteni a buszokat.


A barátokat engedi fel először: Kíváncsi vagyok te kit engednél fel először?

2014. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!