Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tegnap a trolin nem volt...

Hanna04 kérdése:

Tegnap a trolin nem volt nálam a bérletem és az igazolványaim sem. Az ellenőr odaadta kitölteni a papirját, hamis adatokat adtam meg, kivéve a vidéki címemet. Viszont utánküldést kértem, és kézbesítik Bp-re! Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Némi külön utat, s némi készpénzkifizetést felváltottál okirat hamisítással. Kb. 2400 Ft helyett 8000 Ft. Ügyi vagy.
2014. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle semmi ügy.Nem 1,és nem 2 ember csinálja ezt,hanem sokan.
2014. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

attól függ...ha a vidéki címedre vagy bejelentve, akkor valóban az is ki fog derülni, hogy hamis nevet adtál meg, de az is lehet, hogy ha továbbjön a levél, és azt a személyt a postás nem tudja azonosítani, akkor nem kézbesíti, csak esetleg majd később sikerül rájönni...de akkor már végrehajtónak lesz átadva az ügy.

és igen...ha valóban volt érvényes bérleted, elég lett volna beséltálni vele, és bemutatni, így csak az eljárási díjat kellett volna kifizetni, ami 2000 Ft körül van.

2014. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!