Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A kalauzokat/jegyvizsgálókat...

A kalauzokat/jegyvizsgálókat tényleg napi szinten leköpik?

Figyelt kérdés
Ezt egy ismerősömnek mondta egy kalauz,hát először nem hittem el,milyen egy undorító országban élek,ha ez igaz.
2014. márc. 22. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem is fizikálisan köpnek rájuk, de átvitt értelemben igen, napi szinten kapják az ívet. Sajnos. Ez egy ilyen undorító ország, ahol a rendőrt is leköpik, nem tisztelik...
2014. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,nagyon szomorú,hogy igaz. Egyre jobban utálom ezt az országot...
2014. márc. 22. 12:30
 3/9 Dörmögő ***** válasza:
100%

# 1

Tényleg milyen szar emberek élnek itt (csak irónia).

Gondolom azok fikázzák őket akik valamiért sárosak. Bár én nem sokat tömegközlekedek, de mikor nagyritkán mégis akkor minden papírom rendben van, és nem is szoktam rossz szemmel nézni a jegyvizsgálókra. Akkor most miért az ország az undorító? Akik rendesen fizetnek a szolgáltatásért azok nem fogják köpködni az ellenőrt.

2014. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
bkv-n talán, arról nem tudok nyilatkozni, de vonaton én ilyet nem tapasztaltam eddig.
2014. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2014. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam vonatozni, de még egyszer sem láttam olyat, hogy bármelyik jegyvizsgálót is leköpték volna, sőt még veszekedést sem nagyon, úgyhogy én ezt nem hiszem el.
2014. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 10 deka farhát ***** válasza:
Nem igaz. Párom jegyvizsgáló, immár négy éve. Ezalatt egyetlen egyszer köpte le ténylegesen az egyik Kedves Utas (aki egyébként nem is cigány volt). Inkább csak a pofájuk nagy.
2014. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha napi szinten járnak dolgozni
2014. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már láttam, hogy egy nagy hangú cigány fickó leköpte a jegyvizsgálónőt, de egy másik jegyvizsgáló is mesélte, hogy megesett már ilyen. Mindenesetre a hajnali, meg az éjszakai Szeged -Pest/ Pest-Szeged vonalon nem szívesen lennék kalauz, sokszor gondolkozom, hogy azokat a csürhéket, hogyan kezelik.
2014. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!