Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek nem bűn ha egy...

Akosszabo kérdése:

Szerintetek nem bűn ha egy bkk/bkv buszt lefotózok? Le lehet őket fotózni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 darujev ***** válasza:
Fotózz, üzemi területre azért ne tévedj, de utcán, végállomáson nyugodtan.
2014. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közterületen, ill. közterületről nem tiltja semmi a buszok fotózását. De arra nagyon figyelj, hogy ne okozz balesetet és ne vakuzz!
2014. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pedig publikálod a neten, akkor az arcokat és a buszon kívül a többi járgány rendszámát illik felismerhetetlenné tenni. Kikockázni PS-ban 10 másodperc. Mármint nem poénkodok, hanem tényleg annyi, vagy még annyi se. :)
2014. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan fotózhatod őket bár ha jól tudom néhány helyen az autóbusz állomásokon nem feltétlenül engedik ezt meg. Ahol én lakom nagyon sok embernek hobbija a buszok fényképezése napi szinten :) Egyébként jól mondták, a rendszámot és az arcokat illik kitakarni ha pl. interneten is meg akarod őket osztani ugyanis a képen szereplők jogait sértheted vele :)
2014. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!