Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a szemet fotózni?

Hogyan lehet a szemet fotózni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy olyan nagy közelről, hogy csak a 2szem foglalja el a képet, ezeket hogy szokták? Telefonnal is lehet?
2014. márc. 1. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd megvágom a neked a képet, mert úgy hogy pont csak a két szemed legyen benne nem lehet.
2014. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vakuval.
2014. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd én is meg bírom vágni. Csak úgy nem lehet, mert nem olyan a kamera. De te is meg bírod vágni, akár painttel, de ha jobban szeretnéd akkor gimppel (bár az kicsit bonyolultabb kezdőknek)


De mint mondom, ha privátba elküldöd a képet egy pillanat alatt visszaküldöm ahogy szeretnéd.

2014. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megvágni én is tudom, csak azt hittem, hogy a fotózásnál csinálnak valamit :D
2014. márc. 1. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Makró üzemmódba teszed a fényképezőgépet, és körvakut ( [link] ) használsz hozzá, hogy legyen fény is a fényképezéshez.


Ha a telefonod fényképezőjében van makró funkció, azzal is megpróbálhatod, csak nehéz lesz jól megvilágítani a témát.

2014. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mobillal értékelhető eredményt ne nagyon várj, még fényképezőgéppel és megfelelő tudással is nehéz ügy (és drága).
2014. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!