Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécsiek! Ez csak szerintem...

Pécsiek! Ez csak szerintem őrület? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Február elsejétől Ujból más lett a menetrend!! Ez engem nem zarna ha be lenne tartva a buszmenetrendje!! Tegnap este a lányommal gondosan megnéztük hogy mikor is jön az Új busz amivel haza tud jönni

Ma d.u. kétségbeesetten hív fel hogy nem jön a 130-as és hogy már 25 perce ott áll!! Sajnos a lányom nem nagyon járt egyedül még busszal de azt hittem hogy ha úgyis új a buszmenetrend akkor mindenki betartja ezért mondtam neki hogy nyugodtan menjen haza egyedül.

Sajnos autónk nincs én is busszal járok megyek tudom milyen ha kimarad egy busz.

De a harmadikos kislányom kb 5 egyedül utazásánál

Ti mit gondoltok a Tüke Busz ZRT felelőtlenségéről??



#busz #új #menetrend #Tükr busz zrt
2014. febr. 3. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen nagy átszervezéseknél előfordulnak hibák, simán lehet, hogy alultervezték a menetidőt és nem sikerül minden induláshoz buszt biztosítani. Én a BKV járatainak 2008-as átszervezésekor találkoztam egy egy hétig tartó rendszeres járatkimaradással, ami minden bizonnyal a járművek rossz beosztásával függött össze.


Javaslom, hogy konkrét helyszínnel és indulási idővel jelentsd be az esetet a Tüke Busznak, hogy tudjanak róla.

2014. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Ment a zöld pacsi

2014. febr. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!