Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tudok diákbérletet venni ,...

Tudok diákbérletet venni , van egyáltalán ilyen szabály? .. lent

Figyelt kérdés
városban ahol élek és tanulok onnan szeretnék egy diákbérletet venni Buszra mivel edzésekre járok, kértem is de azt mondták h nem lehet mivel csak akkor lehetséges hogy ha a sulim arra lenne és amiatt enném meg, igy nem engedélyezett, és azt mondta tizenvalahányezer lenne 1 hónap... csak én szerintem idiótaság amitt mond, meg hogy tizen valahányezer ? hogy is van ez ? : D

2013. nov. 3. 21:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te írtad le, hogy más városban szeretnél edzésre járni, mint ahol élsz, ezért kell a bérlet.


Az egyrészről dícséretes, és kalapemelés jár érte, hogy már 18 évesen önállóan tudsz élni.

Az okfejtésemet egyébként elolvastad amit írtam, hogy miért találták ki a szabályokat, vagy ezeken átsiklottál és elkönyvelted, hogy én sértegetni akarlak?

Mert eszemben sem volt sértegetni, csak segíteni szerettem volna, hogy megértsd miért olyan a rendszer, amilyen.

Abban viszont remélem megegyezhetünk, hogy ezeknek a dolgoknak az ismeretét egy 18 éves felnőtt embertől jogosan elvárhatjuk, mivel te nem voltál ezzel tisztában adódik a következtetés, hogy fiatalabb vagy. Itt pedig nem mélyreható közgazdasági ismeretekről beszélek, hanem alap dolgokról. Nem vagyok közgazdász én sem, sőt!


Ne haragudj ha megbántottalak a feltételezésemmel. Viszont azon a tényen, hogy a tájékozottságod és a válaszaid alapján egy idegen ember 14-15 évesnek gondolt, miközben felnőtt vagy, én a helyedben elgondolkoznék.

2013. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
elolvastam és természetesen megértettem a dolgokat!:)semmi gond ,De csak ugye idáig sosem jártam busszal(nagyon ritkán, itt igrana be a tájékozotság, mert amire nincs szüksége az embernek arról addig nem is érdeklödik) és hogy most szükségem lett erre , és megtudtam az árakat kicsit kiakadtam mert nem erre számitottam , na de ilyen az élet... :D
2013. nov. 6. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!